Lokale papiernicze oferują dużą różnorodność asortymentu. Warto zadbać o odpowiednie wyposażenie sklepu – przemyślany układ pomieszczenia pomoże klientom w swobodnym poruszaniu się w obrębie każdego z jego działów. Planujesz zakup mebli do sklepu papierniczego? Przeczytaj, na co należy zwrócić uwagę, aranżując lokal usługowy.

Jak wybrać meble do sklepów papierniczych? Regały i stoły ekspozycyjne

Wyposażenie sklepu papierniczego powinno przyciągać potencjalnych klientów niebanalnym designem. Warto wybrać meble, które wyróżnią się modnym wykończeniem i mnogością funkcjonalności. Modułowa konstrukcja, liczne półki i haki, regulowane stopki – akcesoria Vonart zapewnią Twoim sprzedawcom wysoki komfort pracy.

Regały

W ofercie naszego sklepu dostępne są praktyczne regały sklepowe w różnych wariantach. Wysokie meble do sklepów papierniczych wyposażone są w pełni kompatybilne zawieszki i półki. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł zaprezentować klientom dowolny rodzaj asortymentu.

Warto również dodać, że regały są modułowe – mebel może zostać z łatwością zdemontowany, a następnie ulokowany w dowolnym miejscu.

W ofercie naszego sklepu dostępne są różnorodne warianty metalowych konstrukcji sklepowych, takie jak regały wolnostojące, dwustronne lub naścienne.

Stoły ekspozycyjne

Aby skutecznie przyciągnąć uwagę klienta, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie centralnej części sklepu. Stoły ekspozycyjne umieszczane są często obok lady kasowej. To rozwiązanie pomoże zaprezentować promocyjny asortyment, po który można z łatwością sięgnąć, czekając na swoją kolej przy kasie.

Co więcej, meble do sklepów papierniczych mogą zostać wyposażone w zamykane gablotki. Dodatkowe miejsce pomoże przechować produkty premium.

Wyposażenie sklepu papierniczego – zadbaj o układ lokalu

Otwierając sklep z asortymentem papierniczym warto zadbać o odpowiedni układ całego lokalu. Każda z grup sprzedawanych akcesoriów powinna posiadać dedykowane miejsce. To rozwiązanie pomoże zachować porządek, ułatwiając jednocześnie klientom poruszanie się w obrębie poszczególnych działów.

Meble do sklepów papierniczych mogą zostać obrandowane tabliczkami oraz grafikami. Zeszyty, teczki, bloki czy piórniki – chcąc zadbać o przyjazny charakter układu lokalu, warto oznaczyć każdy z działów odpowiednimi plakietkami.

Planujesz zakup wyposażenia sklepu? Sprawdź ofertę mebli Vonart

Aranżując wystrój lokalu usługowego warto zdecydować się na praktyczne meble o modularnej budowie. W Vonart oferujemy wyposażenie sklepów różnego rodzaju, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania. Nasi specjaliści kładą nacisk na indywidualne potrzeby klientów, dlatego projektowane przez nas meble poddawane są personalizacji.

Zastanawiasz się, jakie modele regałów najlepiej sprawdzą się w Twoim lokalu? Skontaktuj się z naszym doradcą i poznaj ofertę systemów meblowych Vonart.