Meble do sklepów papierniczych firmy Vonart

Meble do sklepów papierniczych firmy Vonart to oferta modułów kasowych, stołów ekspozycyjnych na papier, regałów metalowych i drewnianych oraz gondol sklepowych charakteryzujących się dużą odpornością na obciążenia. Nasze meble zostały stworzone z myślą o projektowaniu profesjonalnych i funkcjonalnych sklepów z artykułami papierniczymi i piśmienniczymi. Meble do sklepów art-pap Vonart są zaprojektowane w sposób pozwalający na intuicyjną eksploatację przez pracowników sklepu oraz klientów samoobsługowych sklepów art-pap.

Design w sklepach papierniczych ma znaczenie

Wiedząc jak duże znaczenie, w dzisiejszych czasach, ma design i aranżacja sklepu, w tym także sklepu art-pap, kierujemy do naszych klientów szyte na miarę rozwiązania i systemy pozwalające na zwiększenie identyfikacji marki.  Dodatkowo staramy się aby aranżowane przez nas sklepy charakteryzowały się optymalnym wykorzystaniem przestrzeni reklamowych dostępnych na regałach i wyposażeniu sklepów. Oprócz jakości wykończenia reklamowego pamiętamy także o kolorystyce mebli i wyposażenia uzupełniającego. Pasujące do siebie wzory i paleta barw tworzą  spójne wnętrze, sprawiają, że klient zapamiętuje wnętrze i tworzy silne skojarzenia z marką.

Meble do sklepów papierniczych Vonart

Regały sklepowe, gondole i moduły kasowe, dzięki perforowanym słupkom konstrukcyjnym, można dowolnie konfigurować z różnej wielkośći i głębokości półek i zawieszek co pozwala na optymalną aranżację księgarni i sklepu. Szeroki asortyment akcesoriów z PCV dodatkowo ułatwia ekspozycję wybranych produktów jak np. długopisy, kredki, papier  czy nowości. Modułowość systemów mebli do sklepów art-pap ułatwia prosty i łatwy montaż bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Pozwala to na łatwą modyfikację ekspozycji, zmianę układu zatowarowania, montaż sezonowych ekspozycji i promocji.

Wszystkie meble do sklepów papierniczych w obrębie jednego systemu są w pełni kompatybilne ze wszystkimi akcesoriami i półkami. Perforowane słupki i plecy regałów pozwalają na regulację wysokości półek oraz ich ilość i rozłożenie na regale. System umożliwia maksymalnie najlepszą prezentację najważniejszych grup towarowych, takich jak papier, koperty, flamastry, farby, artykuły do decoupage oraz artykuły dodatkowe jak  napoje czy az żywność. Różnorodność asortymentu akcesoriów i elementów konstrukcji regałów, jak np. elementy perforowane, panele, lustra, elementy drewniane, kasetony podświetlane, daje wiele możliwości stworzenia indywidualnego niepowtarzalnego wystroju wpisującego się doskonale w design i rozpoznawalność marki.