Meble do salonów prasowych Vonart

Meble do salonów prasowych firmy Vonart to oferta modułów kasowych, stołów ekspozycyjnych na książki, regałów metalowych na prasę i czasopisma, oraz gondol sklepowych charakteryzujących się dużą odpornością na obciążenia. Nasze meble zostały stworzone z myślą o projektowaniu profesjonalnych i funkcjonalnych sklepów z prasą i towarzyszącymi im artykułom. Meble do salonów prasowych Vonart są zaprojektowane w sposób pozwalający na intuicyjną eksploatację przez pracowników sklepu oraz klientów samoobsługowych salonów sprzedaży.

Design i aranżacja w salonach prasowych ma znaczenie

Wiedząc jak duże znaczenie, w dzisiejszych czasach, ma design i aranżacja sklepu, w tym także salonów prasowych, kierujemy do naszych klientów szyte na miarę rozwiązania i systemy pozwalające na zwiększenie identyfikacji marki.  Dodatkowo staramy się aby aranżowane przez nas sklepy charakteryzowały się optymalnym wykorzystaniem przestrzeni reklamowych dostępnych na regałach i wyposażeniu sklepów. Oprócz jakości wykończenia reklamowego pamiętamy także o kolorystyce mebli i wyposażenia uzupełniającego. Pasujące do siebie wzory i paleta barw tworzą  spójne wnętrze, sprawiają, że klient zapamiętuje wnętrze i tworzy silne skojarzenia z marką.

Rozwiązania i meble do salonów prasowych Vonart

Regały sklepowe, gondole i moduły kasowe, dzięki perforowanym słupkom konstrukcyjnym, można dowolnie konfigurować z różnej wielkośći i głębokości półek i zawieszek co pozwala na optymalną aranżację salonu prasowego i sklepu. Szeroki asortyment akcesoriów z PCV dodatkowo ułatwia ekspozycję wybranych produktów jak np. bestsellery czy nowości. Modułowość systemów mebli do saloników prasowych ułatwia prosty i łatwy montaż bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Pozwala to na łatwą modyfikację ekspozycji, zmianę układu zatowarowania, montaż sezonowych ekspozycji i promocji.

Wszystkie meble do księgarni w obrębie jednego systemu są w pełni kompatybilne ze wszystkimi akcesoriami i półkami. Perforowane słupki i plecy regałów pozwalają na regulację wysokości półek oraz ich ilość i rozłożenie na regale.System umożliwia maksymalnie najlepszą prezentację najważniejszych grup towarowych, takich jak książki, czasopisma, oraz artykuły dodatkowe jak  napoje oraz żywność czy papierosy. Różnorodność asortymentu akcesoriów i elementów konstrukcji regałów, jak np. elementy perforowane, panele, lustra, elementy drewniane, kasetony podświetlane, daje wiele możliwości stworzenia indywidualnego niepowtarzalnego wystroju wpisującego się doskonale w design i rozpoznawalność marki.