Oferta mebli do marketów elektronicznych Vonart

Meble do marketów elektronicznych i sklepów z elektroniką premium firmy Vonart to oferta modułów kasowych, stołów ekspozycyjnych regałów metalowych oraz gondol sklepowych. Nasze meble zostały stworzone z myślą o projektowaniu profesjonalnych i funkcjonalnych sklepów. Meble do marketów elektronicznych Vonart są zaprojektowane w sposób pozwalający na intuicyjną eksploatację przez pracowników stacji oraz klientów samoobsługowych sklepów i salonów sprzedaży.

Design sklepów z elektroniką ma znaczenie.

Wiedząc jak duże znaczenie, w dzisiejszych czasach, ma design i aranżacja sklepu z elektroniką, kierujemy do naszych klientów szyte na miarę rozwiązania i systemy pozwalające na zwiększenie identyfikacji marki sieci handlowej lub producenta elektroniki. Dodatkowo staramy się aby aranżowane przez nas sklepy charakteryzowały się optymalnym wykorzystaniem przestrzeni reklamowych dostępnych na regałach i wyposażeniu sklepów. Oprócz jakości wykończenia reklamowego pamiętamy także o kolorystyce mebli do stacji paliw i wyposażenia uzupełniającego. Według badań ponad 90% populacji stanowią wzrokowcy i właśnie na podstawie odczuć wzrokowych podejmuje decyzje zakupowe. Firma oferuje pełną dowolność i indywidualizację lakierowania mebli do stacji paliw wedgłu palety RAL.

Rozwiązania mebli dla marketów elektronicznych Vonart

Regały sklepowe, gondole i moduły kasowe, dzięki perforowanym słupkom konstrukcyjnym, można dowolnie konfigurować z różnej wielkośći i głębokości półek i zawieszek co pozwala na optymalną aranżację z elektroniką. Szeroki asortyment akcesoriów z PCV dodatkowo ułatwia ekspozycję nietypowych produktów jak np. odtwarzacze MP3, komputery czy aparaty fotograficzne. Modułowość systemów mebli do marketów elektronicznych ułatwia prosty i łatwy montaż bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Pozwala to na łatwą modyfikację ekspozycji, zmianę układu zatowarowania, montaż sezonowych ekspozycji i promocji.

Wszystkie meble do sklepów w obrębie jednego systemu są w pełni kompatybilne ze wszystkimi akcesoriami i półkami. Perforowane słupki i plecy regałów pozwalają na regulację wysokości półek oraz ich ilość i rozłożenie na regale.System umożliwia maksymalnie najlepszą prezentację najważniejszych grup towarowych, takich jak telefony, odtwarzacze MP3, płyty CD i DVD, słuchawki, sprzęt małego AGD. Różnorodność asortymentu akcesoriów i elementów konstrukcji regałów, jak np. elementy perforowane, panele, lustra, elementy drewniane, kasetony podświetlane, daje wiele możliwości stworzenia indywidualnego niepowtarzalnego wystroju wpisującego się doskonale w design i rozpoznawalność marki.