Meble do księgarni – indywidualne dopasowanie

Meble do księgarni firmy Vonart są tworzone z najwyższej jakości materiałów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz system do projektowania najnowszej generacji, dzięki czemu realizujemy indywidualne zlecenia. Tworzymy takie elementy jak moduły kasowe, stoły ekspozycyjne na książki, metalowe oraz drewniane regały, a także gondole sklepowe. Proponujemy Państwu możliwość realizacji indywidualnych zamówień. Nasze meble do księgarni są funkcjonalne i jednocześnie niebanalne. W swoich działaniach jesteśmy ukierunkowani na Państwa potrzeby.

Czytaj więcej

Dzięki temu meble do księgarni Vonart mogą być dopasowane do każdego wnętrza. Uzgadniamy z Państwem także kolorystkę mebli oraz tworzymy odpowiednie wzory. To sprawia, że wnętrze zostaje zapamiętane przez klientów i jest kojarzone z Państwa marką.

Dbamy również o najwyższą jakość naszych produktów. Wykorzystujemy wyłącznie markowe materiały i podzespoły oraz współpracujemy z solidnymi dostawcami. To gwarantuje trwałość naszym produktom. Zatrudniamy osoby, dla których praca jest także pasją, co przekłada się na realizowane zlecenia.  Wszystkie opracowywane przez nas rozwiązania są dopracowane w najmniejszym szczególe.

Meble do księgarni – praktyczne podejście

Wszystkie oferowane przez nas regały, gondole sklepowe i moduły kasowe można konfigurować, tak aby jak najlepiej spełniały swoje zadanie. Jest to łatwe do zrealizowania dzięki temu, że stosujemy perforowane słupki konstrukcyjne. Takie rozwiązanie jest dodatkowym usprawnieniem dla naszych klientów.

Meble do księgarni projektujemy w taki sposób, by zapewniały optymalną aranżację powierzchni sklepu. Szeroki asortyment akcesoriów z PCV dodatkowo ułatwia ekspozycję wybranych produktów, jak np. bestsellery czy nowości. Także montaż nie przysporzy Państwu problemów, oferujemy bowiem meble modułowe, których złożenie nie wymaga narzędzi. Pozwala to m.in. na dowolną modyfikację ekspozycji oraz wprowadzanie zmian w wystroju księgarni.

Wszystkie meble do księgarni, które oferujemy w obrębie jednego systemu, są w pełni kompatybilne z pozostałymi akcesoriami i półkami. Jest to duża zaleta, bowiem meble nie tracą na swojej funkcjonalności, jeżeli chcą Państwo wprowadzić zmiany w księgarni. System pozwala dopasowywać meble do aktualnych potrzeb, np. zmieniających się bestsellerów czy czasopism.

Nasz szeroki asortyment, w którym można wymienić elementy z drewna, elementy perforowane, panele, lustra oraz podświetlane kasetony, daje szeroki wachlarz możliwości. Bez trudu stworzą Państwo indywidualne wnętrze, które będzie odzwierciedlało charakter Państwa marki.

Czytaj mniej