MEBLE NA ZAMÓWIENIE DO APTEK

Meble apteczne

Meble apteczne Vonart

Oferta mebli aptecznych Vonart skierowana do aptek klasycznych oraz samoobsługowych opiera się o projektowane i realizowane na zamówienie meble do zabudowy pod wymiar uzupełnione takimi akcesoriami jak regulowane systemy przechowywywania leków w szufladach. Przedsiębiorcom prowadzącym apteki i drogerie proponujemy dobrze zaprojektowane, kompletne i funkcjonalne wyposażenie. Meble apteczne Vonart to gwarancja dobrego stosunku jakości do ceny oraz możliwość dopasowania mebli do konkretnych potrzeb klienta.

Zakres możliwości produkcyjnych jest bardzo szeroki i obejmuje zarówno rozkład i projekt mebli pod kątem ich funkcjonalności i designu jak możliwości wykończenia w różnych wariantach drewna, oklein, fornirów i lakierowania MDFu. Meble apteczne Vonart można wykonywać także z nowoczesnych materiałów jak stal cortenowska, polerowane stale nierdzewne, blaty kompozytowe oraz wiele innych.

Wszystkie elementy metalowe wykorzystywane w naszych meblach aptecznych są lakierowane proszkowo lub wykonane z kwasoodpornej stali nierdzewnej w różnych wykończeniach.

Nowoczesny design

Oferujemy usługi projektowania i aranżacji aptek na zamówienie oraz montażu zamówionych mebli na miejscu u klienta. Gondole samoobsługowe to niezbędny element każdej apteki samoobsługowej. Zaprojektowane i wyprodukowane przez nas gondole  pozwalają bardzo dobrze wyeksponować towar. W arnażacji apteki ważne jest odpowiednie ustawienie gondol, tak aby kierowały ruchem klientów w aptece. Jako producent jesteśmy w stanie dopasować meble do indywidualnych potrzeb klienta – w zakresie brandingu, kolorystyki, wymiarów, układu oraz akcesoriów ekspozycyjnych.

Wyposażenie aptek

W ofercie produkowanych przez nas mebli i akcesoriów dedykowanych do aptek znajdują się takie elementy jak :

  • lady kasowe metalowe i drewniane
  • regały przyścienne metalowe i drewniane
  • regały apteczne
  • szuflady apteczne
  • lady sklepowe z witrynami
  • ekspozytory apteczne
  • uniwersalne regały sklepowe z metalu lub płyty meblowej

Kompleksowe usługi

Nasi doradcy w dziale handlowym pomogą Państwu wybrać odpowiedni asortyment, projektanci przygotują aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażowa sprawnie i szybko zamontuje zakupione przez Państwa meble. Na każdym etapie realizacji świadczymy pomoc i doradztwo oparte o blisko 30 lat doświadczenia w branży wyposażenia sklepów.

meble sklepowe, meble do drogerii, wyposażenie sklepów, shopfitting
meble do drogerii Vonart
meble do drogerii Vonart
Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Szukasz rozwiązań dla swojej sieci handlowej ? Zostaw nam kontakt do siebie, odezwiemy się do Ciebie się w ciągu 1 dnia roboczego.