Sklepowy showroom to specjalnie wydzielona przestrzeń, zachęcająca klientów do dokładniejszego zapoznania się z prezentowanym asortymentem. Planujesz odświeżenie aranżacji Twojego lokalu i szukasz funkcjonalnych systemów meblowych? Poznaj wskazówki, które pomogą Ci w wyborze kompleksowego wyposażenia sklepów.

Jak urządzić showroom? Efektowne meble multimedialne

W ofercie firmy Vonart dostępne są multimedialne systemy meblowe, które z całą pewnością przyciągną uwagę klientów Twojego sklepu. Warto zaznaczyć, że konstrukcje tego typu są tworzone przez nas od podstaw. Pełna personalizacja mebla pozwala na dopasowanie jego funkcji do potrzeb zarówno konsumentów, jak i pracowników lokalu.

Zastanawiasz się, jak urządzić showroom, aby atrakcyjnie zaprezentować sprzedawany produkt? Systemy meblowe Vonart mogą zostać wyposażone w moduły dodatkowe, takie jak: wyświetlacze LED, monitory, telewizory czy konsole do gier.

Warto zaznaczyć, że kompleksowe wyposażenie sklepów wyróżnia się modułową budową. Konstrukcje mogą być dowolnie aranżowane – klient dopasowuje preferowany rodzaj pleców czy liczbę i kąt nachylenia półek.

Chcąc wyróżnić sprzedawany asortyment, warto zdecydować się na brandowanie mebli – konstrukcje mogą zostać wzbogacone o tabliczki lub grafiki. Co więcej, modularny układ półek pozwala na montaż materiałów, które będą promowały wystawione produkty.

Jak wybrać kompleksowe wyposażenie sklepów? Stoły ekspozycyjne

Meble do showroomu powinny wyróżniać się funkcjonalnością i przyjaznym designem. Dostępne w naszej ofercie stoły ekspozycyjne są niezwykle wytrzymałe – ich nośność może zostać dostosowana do wagi konkretnego asortymentu.

Zastanawiasz się, jak urządzić showroom, który na długo zapadnie w pamięci Twoich klientów? Stoły ekspozycyjne marki Vonart produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Meble mogą być lakierowane na wybrane kolory, aby jak najbardziej dopasować się do aranżacji całego sklepu. Do tworzenia konstrukcji wykorzystujemy szeroką gamę materiałów, takich jak: stal, drewno, aluminium czy metal.

Jak urządzić showroom? Montaż mebli Vonart

Prace montażowe w galeriach handlowych odbywają się przeważnie porą wieczorną po zamknięciu lokalu. Nasi specjaliści oferują kompleksowe usługi transportu, montażu i rearanżacji systemów meblowych. Warto również dodać, że cały nasz asortyment objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Co ważne, firma Vonart oferuje również specjalne usługi, takie jak przygotowanie projektu i aranżacja sklepu.

Zastanawiasz się, jak urządzić showroom Twojego sklepu? Sprawdź ofertę mebli Vonart

Planując odświeżenie wnętrza lokalu usługowego warto zadbać o odpowiednią aranżację showroomu. Nowoczesne, minimalistyczne systemy meblowe z całą pewnością skupią uwagę klientów, zachęcając ich do zapoznania się z prezentowanym asortymentem sklepowym. Zastanawiasz się, jak funkcjonalnie urządzić lokal usługowy? Skontaktuj się z naszym doradcą i poznaj ofertę kompleksowego wyposażenia sklepów od Vonart.