Wyposażając sklep warto zdecydować się na modularne meble o estetycznym designie. Współgrające ze sobą konstrukcje z całą pewnością przyciągną spojrzenie Twoich klientów, skupiając ich uwagę na eksponowanej pasmanterii i dodatkach krawieckich. Przeczytaj, czym należy się kierować, wybierając wyposażenie sklepów.

Jak wybrać funkcjonalne meble sklepowe do pasmanterii? Modularne regały

Szukasz funkcjonalnych systemów meblowych, które pozwolą Ci efektowanie zaprezentować różnorodny asortyment? W ofercie naszego sklepu dostępne są modularne regały z kompatybilnymi półkami.

O czym warto pamiętać, wybierając meble sklepowe do pasmanterii? Regały wysokie, niskie, dwustronne lub naścienne – nasi specjaliści polecają zwłaszcza minimalistyczne konstrukcje, które pozwolą Ci na estetyczne zaaranżowanie całego pomieszczenia. Warto dodać, że regały naszej marki wyróżniają się odpornością na obciążenia i ścieranie lakieru. Co ważne, są też łatwe w czyszczeniu.

W ofercie sklepu Vonart dostępne są również regały ze specjalistycznymi półkami, wyposażone m.in. we wzmocnienia lub ograniczniki.

Minimalistyczne stoły ekspozycyjne do pasmanterii

Funkcjonalne stoły ekspozycyjne pomogą Ci w efektowym zaprezentowaniu sprzedawanego asortymentu. Mebel charakteryzuje się bogactwem dodatkowych modułów, takich jak regulacja nóżek. Co ważne, nośność stołu dopasowywana jest do obciążenia towaru.

Konstrukcje naszej marki wykonywane są z trwałych materiałów, m.in. drewna, metalu lub szkła hartowanego. Dzięki jakościowemu wykończeniu zyskasz pewność, że mebel posłuży Ci na długie lata.

Stalowe meble sklepowe do pasmanterii

Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się charakterystyczne meble stalowe. Eksperci z firmy Vonart oferują usługę cięcia laserem elementów metalowych, dzięki czemu powstałe konstrukcje mogą zostać w pełni dopasowane do potrzeb klienta.

Stalowe meble sklepowe do pasmanterii wyróżnia m.in. mała strefa wpływu ciepła, minimalna deformacja oraz czyste i prostopadłe krawędzie. Jakie materiały mogą zostać poddane cięciu laserowemu? Eksperci konstruują meble z takich tworzyw, jak m.in.: miedź, mosiądz, stal czarna lub aluminium.

Szukasz metalowych akcesoriów, które przyciągną uwagę klientów Twojej pasmanterii? W Vonart oferujemy usługę wykonania zarówno mebli, jak i haków, wieszaków lub rączek do szuflad.

Planujesz odświeżenie aranżacji Twojej pasmanterii? Poznaj ofertę Vonart

Specjaliści z firmy Vonart oferują modularne meble sklepowe na zamówienie. Bazujemy na najnowszych technologiach, dzięki czemu produkując wyposażenie lokali usługowych w pełni dopasowujemy się do potrzeb klienta. Szukasz modularnych mebli sklepowych do pasmanterii? Skontaktuj się z nami i poznaj spersonalizowaną ofertę dla Twojego lokalu.