Markety z artykułami i materiałami budowlanymi oferują asortyment o dużej wadze, dlatego meble do sklepu budowlanego musi charakteryzować duża odporność na obciążenia. Co jeszcze powinno wyróżniać tego typu lokal? Sprawdź, jak wybić się na tle konkurencji i sprawić, że zakupy w Twoim sklepie będą czystą przyjemnością.

 

Meble do sklepu budowlanego – solidna konstrukcja to podstawa

Meble do sklepu budowlanego powinny być stworzone z myślą o intensywnej eksploatacji, muszą bowiem wytrzymać duże obciążenia, a także częste czyszczenie z pyłów czy farb. Niemniej ważne jest zaprojektowanie konstrukcji w taki sposób, by pracownicy oraz klienci marketu mogli intuicyjnie korzystać z systemu w sklepie samoobsługowym.

Ale wytrzymałość i ergonomia to nie wszystko, w dzisiejszych czasach niezwykle ważny jest również design przestrzeni komercyjnych. Warto postawić na stonowaną, pasującą do siebie paletę barw i wzorów. Meble do sklepu budowlanego powinny ponadto w sposób optymalny wypełniać przestrzeń lokalu z uwzględnieniem miejsca na stoły ekspozycyjne czy przestrzeni na reklamę.

 

Sięgnij po meble do sklepu budowlanego wycinane laserowo

Niezwykle ważne przy aranżacji marketu z asortymentem budowlanym jest dobranie odpowiednich surowców, z których będą wykonane elementy aranżacyjne. Konstrukcje metalowe wycinane laserowo gwarantują estetyczny wygląd i trwałość przez wiele lat. Meble do sklepu budowalnego będzie również wyróżniać:

  • dokładne wyrobienie brzegów, bez ostrych krawędzi, które mogłyby uszkodzić worki z towarem,
  • dokładne dopasowanie do siebie poszczególnych części mebla, co wzmacnia całą konstrukcję i czyni ją bardziej stabilną,
  • minimalna deformacja ciętego materiału, zapewniająca elegancki, minimalistyczny wygląd, który nie odciągnie uwagi klientów od oferowanego asortymentu.

 

Meble do sklepu budowlanego od firmy Vonart – trwałość na lata

Meble do sklepu budowlanego firmy Vonart to m.in.:

Wszystkie nasze produkty odznaczają się wysoką obciążeniowością, dlatego doskonale sprawdzą się w marketach oferujących towary o dużej wadze. Meble wykonywane są z naturalnych surowców najwyższej jakości, takich jak drewno, szkło hartowane czy metal. Konstrukcje wycinamy laserowo, co gwarantuje idealne dopasowanie do siebie poszczególnych części regałów, a co za tym idzie – łatwe utrzymanie ich w czystości.

Warto podkreślić, że zajmujemy się realizacją zamówienia na meble do sklepu budowlanego w sposób całościowy. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie projekt, który będzie zgodny z identyfikacją wizualną marki, a następnie przygotują stoły i gondole we Wrocławskiej fabryce mebli. Gotowy projekt szybko i precyzyjnie zamontujemy w miejscu docelowym. Współpracując z firmą Vonart, wspierasz lokalny biznes, pełen pasji. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami w celu ustalenia szczegółów zlecenia.