Gondola sklepowa Vonart – wyspa wolnostojąca

W ofercie Przedsiębiorstwa Vonart znajdą Państwo meble sklepowe własnej produkcji i projektu. W ofercie firmy znajduje się około dziesięciu systemów wyposażenia sklepów własnej produkcji. Vonart oferuje szeroką gamę mebli sklepowych – regałów stalowych oraz drewnianych. Regały sklepowe Vonart uzupełniane są dużym wyborem półek zawieszek oraz akcesoriów dedykowanych do ekspozycji konkretnych towarót. Wśród najbardziej popularnych produktów skierowanych do wyposażania sklepów znajdują się regały niskie, wolnostojące – takie jak gondola sklepowa.

Gondole sklepowe – warianty aranżacji

Podobnie jak wszystkie meble sklepowe produkcji Przedsiębiorstwa Vonart gondole są meblami systemowi co oznacza, że można je łączyć w rzędy i dowolnie aranżować układ półek, zawieszek, ramek info oraz zakończeń rzędów. Każdy mebel można zakończyć prostopadłym zwieńczeniem w formie pleców perforowanych, panelu spacewall, lub dodatkowych półek. Zwieńczenia z wykorzystaniem paneli perforowanych lub spacewall w połączeniu z dedykowanymi do produktu ekspozytorami stanowi świetny sposób ekspozycji bestsellerów lub impulsów.

Gondola sklepowa – możliwości dopasowania

Wszystkie meble sklepowe produkcji Przedsiębiorstwa Vonart są projektowane i produkowane w oparciu o gotowe rozwiązania systemowe, ale każdy projekt może ulec modyfikacjom mającym na celu dopasowanie produktu końcowego do wymagań i potrzeb zamawiającego. Wszystkie produktu można modyfikować do potrzeb związanych z kompatybilnością z obecnie stosowanym systemem, lakierowania w dowolnym kolorze z palety RAL.

Projekt, realizacja, dostawa i montaż.

Przedsiębiorstwo Vonart oferuje kompleksowe usługi skierowane do siecii handlowych oraz innych obiektów komercyjnych. Firma oferuje usługi z zakresu projektowania i produkcji dopasowanego do potrzeb klienta produktu, logistyki, montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Przedsiębiorstwo Vonart dzięki blisko 30 latom doświadczenia doskonale sprawdza się przy kompleksowych realizacjach takich jak re-branding, adaptacja nowych lokali oraz remonty/renowacje istniejących. Aby poznać dokładnie naszą kompleskową ofertę wyposażenia sklepów klikjnij tutaj.