Stoły ekspozycyjne dla sklepów

Produkowane przez nas stoły ekspozycyjne zapewniają efektywne przestawienie różnego rodzaju asortymentu. W zależności od specyfiki branży, możemy dostosować ich nośność do potrzeb sklepu, gwarantując przy tym wysoką wytrzymałość i trwałość na długi czas.

Stoły ekspozycyjne – design skoncentrowany na trwałości

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy wyłącznie materiały odznaczające się wysoką jakością. Dzięki temu możemy zapewnić, że będą wytrzymałe i posłużą przez wiele lat. Stół ekspozycyjny należy do tego rodzaju mebli, który często musi znosić obciążenia − nierzadko waga prezentowanych na nim towarów jest bardzo duża. Dzięki starannemu wykonaniu i precyzyjnie dobranym komponentom, nasze stoły ekspozycyjne są w stanie bez trudu sprostać temu wyzwaniu.

Przy wybieraniu poszczególnych modeli tych mebli, trzeba tylko zwrócić uwagę m.in. na ich nośność, wysokość nóżek (lub możliwość ich regulacji) oraz na wymiary. Jeśli nie są Państwo pewni, które stoły będą najlepsze, nasz zespół z przyjemnością udzieli niezbędnej pomocy.

Praktyczne rozwiązania dla lokali handlowych

W pracy nad każdym zleceniem koncentrujemy się na tym, by opracowywane przez nas rozwiązania były w najwyższym stopniu praktyczne. W tym celu bierzemy pod uwagę Państwa potrzeby i opracowujemy rozwiązania, które spełniają postawione wymagania. Stoły ekspozycyjne z naszej oferty wyróżniają się stabilnością, nawet przy dużym obciążeniu. Są produkowane z dbałością o każdy detal – jest to możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń z naszego parku maszynowego. Do cięcia stali używamy lasera Esis 3015 uznanej marki Amada.

Tworząc elementy wyposażenia sklepów, polegamy na bogatym doświadczeniu, które zdobywamy już prawie od 30 lat. To stanowi gwarancję, że dostarczane przez nas stoły ekspozycyjne są owocem pracy osób, które znają się na swoim fachu, a ich pracę cechuje profesjonalizm. Stawiamy przy tym również na innowacyjność. Rynek nie przestaje się zmieniać, tak samo jak oczekiwania klientów. Meble marki Vonart są tworzone w taki sposób, by zapewnić konsumentom i obsłudze sklepów jak najwyższe standardy.

Stoły ekspozycyjne dla sklepów

Stoły ekspozycyjne produkowane przez naszą firmę mogą być lakierowane na dowolne kolory z palety RAL, w zależności od Państwa preferencji. Stosowana przez nas metoda lakierowania proszkowego jest nie tylko trwała, ale też pozwala na indywidualne określenie grubości lakieru oraz struktury powłoki. Możemy nadać stołom oraz innym elementom umeblowania sklepowego wygląd, który najlepiej będzie pasował do charakteru marki.

W ciągu wszystkich lat działania naszej firmy, wyprodukowaliśmy już wiele stołów ekspozycyjnych. Zachęcamy do oglądania naszych projektów stworzonych dla sklepów z różnych branż i zapraszamy do współpracy, jeśli Państwo również chcą mieć w swoich lokalach handlowych meble wysokiej jakości.
[/show_more]