Drogerie, perfumerie oraz sklepy z wyselekcjonowanymi kosmetykami przyciągają miłośników dbania o urodę. Nowoczesne punkty wyróżniają się obsługą na najwyższym poziomie, która zna tajniki pielęgnacji i wizażu, a także niebanalnym, przykuwającym wzrok wyposażeniem sklepów. Wrocław odkrywa ponownie branżę beauty i stawia na współczesny handel, zgodny z obowiązującymi trendami.

 

Nowoczesna drogeria, czyli jaka?

Aby właściwie zaprojektować sklep oferujący produkty beauty, należy zastanowić się nad charakterem i potrzebami przyszłych klientów. Podczas kwarantanny wiele osób wciągnęło się w lekturę for dyskusyjnych, dotyczących świadomej pielęgnacji twarzy, ciała czy włosów. Grupy takie jak twarzing lub włosing przyciągają tysiące internautów, którzy pogłębiają swoją wiedzę z zakresu kosmetologii i profesjonalnego makijażu. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się również profesjonalne i amatorskie kanały na YouTube traktujące o urodzie. Konsumenci znają dobre nawyki pielęgnacji i są bardziej świadomi.

W parze z wiedzą idą coraz wyższe wymagania. Klienci oczekują asortymentu topowych polskich i zagranicznych marek, a także indywidualnego podejścia przy doradztwie. Oczywistością wydają się już również profesjonalne stoiska do testowania produktów – z wygodnymi fotelami, dużymi lustrami i naturalnym oświetleniem. Jakie powinno być wyposażenie sklepów? Wrocław stawia na naturalne i ekologiczne materiały:

  • bezpieczne szkło hartowane,
  • wytrzymały metal,
  • naturalne drewno.

 

Stół ekspozycyjny meblem zachęcającym do zakupów

Żeby przyciągnąć uwagę klientów, warto sięgnąć po elementy aranżacyjne, które wyróżnią nasz sklep na tle konkurencji. W tej roli doskonale sprawdzi się stół ekspozycyjny. Mebel ten doskonale sprawdzi się przy okazji wyprzedaży, ale pozwoli również wyróżnić nowości czy produkty z linii premium. Stół ekspozycyjny warto dodatkowo wyposażyć w różnobarwne oświetlenie punktowe, które będzie pięknie odbijało światło od kosmetyków zamkniętych w szklanych flakonikach.

 

Wyposażenie sklepów Wrocław – sięgnij po ofertę Vonart

Szukasz idealnego wyposażenia sklepów we Wrocławiu? Pomyśl o potrzebach Twoich przyszłych klientów i skontaktuj się ze specjalistami firmy Vonart. Wspólnie stworzymy nietuzinkową, nowoczesną aranżację, która zachęci do zakupów i pozwoli stworzyć trafną identyfikację wizualną spójną z wartościami ważnymi dla Twojej marki. Na swoim koncie mamy realizacje dla wielu wymagających branż. Warto podkreślić, że zamówieniem zajmujemy się całościowo – od projektu, przez produkcję, aż po montaż w lokalu usługowym.