Projektowanie wnętrz komercyjnych znacznie się różni od projektowania mieszkań prywatnych. Konieczne jest wykorzystanie innych typów mebli, a także zupełnie inne rozplanowanie wszelkich elementów. Nasza firma zajmuje się produkcją mebli na zamówienie, a także ich projektowaniem i montażem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Meble sklepowe a projektowanie wnętrz komercyjnych

Projektowanie wnętrz sklepów to trudna kwestia, przede wszystkim należy zdecydować się na zakup odpowiednich mebli. Niezależnie od rodzaju asortymentu, który będzie sprzedawany, należy zaopatrzyć się w odpowiednie regały. Oferujemy projektowanie i produkcje mebli na wymiar. Jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne, ponieważ powierzchnie komercyjne mogą mieć naprawdę różne wymiary, a co za tym idzie różne warunki do aranżacji.

Jakie meble wybrać?

Warto wybrać inne regały na większy towar, a inne na drobne elementy, takie jak np. butelki z alkoholem czy kosmetyki. Regały mogą być wykonane ze stali nierdzewnej, a półki z drewna lub płyt wiórowych. Wszystkie meble powinny być jednak trwałe i móc unieść określoną wagę towaru. 

W przestrzeniach sklepowych mogą się także przydać wieszaki. Zachęcamy do wyboru mebli na kółkach, aby z łatwością można było je przenosić z miejsca na miejsce. Dobrym rozwiązaniem są także szafki szklane. Umożliwiają one swobodne oglądanie towaru, a tym samym chronią go przed zniszczeniem.

Projektowanie wnętrz sklepów nie może się odbyć bez lady i stołów ekspozycyjnych. Te meble, oprócz dobrych parametrów technicznych, powinny wykazywać się też estetyką i funkcjonalnością. Dodatkowo pod ladą warto zamontować kilka szuflad, które pomieszczą mniejsze elementy jak np. bilety, dokumenty czy pieniądze.

Meble do innych przestrzeni komercyjnych 

Nasza firma zajmuje się także wykonywaniem mebli do innych przestrzeni użytku publicznego jak np. magazyny, zaplecza oraz biura. Projektowanie wnętrz komercyjnych odbywa się z dbałością o najmniejsze szczegóły. Każdy element wpływa na funkcjonalność przestrzeni. Podobnie jak w sklepach, w magazynach i biurach z pewnością przydadzą się różnego rodzaju regały. Wiadomo, że te znajdujące się w magazynach muszą być bardziej wytrzymałe, natomiast te biurowe, zwykle zajmują mniej miejsca i są przeznaczone do przechowywania różnych dokumentów. 

Zapoznaj się z pełną ofertą naszej firmy, dzwoniąc pod numer kontaktowy. Chętnie doradzimy Ci, czego może potrzebować Twoje komercyjne wnętrze.