Praktyczna aranżacja przestrzeni sklepowej jest niezwykle ważna. Często jednak zapominamy o jej funkcjonalnym aspekcie i skupiamy się jedynie na estetycznym i przyciągającym wzrok wyglądzie mebli oraz dodatków w pomieszczeniach. Czym powinny wyróżniać się regały sklepowe? Producent tych mebli oferuje szeroki asortyment różnorodnych regałów, jednak to od nas zależy, jaki model dopasujemy do swojego sklepu. Sprawdź nasze porady, które pomogą Ci wybrać ten idealny.

Funkcjonalność i aspekt praktyczny

Regały sklepowe muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Zwróć uwagę na to, czy można dowolnie konfigurować wysokość półek i łączyć regały ze sobą w ciąg. Pozwoli Ci to idealnie dopasować meble do wnętrza, a także zmieniać ich ułożenie w przyszłości. Nawet przy rearanżacji wyglądu sklepu, nie będzie konieczna wymiana mebli, po prostu przestawisz je zgodnie z nowym pomysłem, tworząc odpowiednie kompozycje.

Jakość metalu i drewna użytego do produkcji 

Podczas poszukiwań regałów do sklepu należy zwrócić uwagę na jakość materiałów użytych do ich produkcji, czyli metalu i drewna. Stawiając na sprawdzonych producentów mebli, możemy mieć pewność, że wykorzystywane przez nich elementy nie ulegną uszkodzeniu i będą oznaczać się wysoką jakością. Zakup regałów to inwestycja na lata, jeśli wybierzemy odpowiednie meble.

Minimalistyczna forma 

Wiele osób kupując regały sklepowe skupia się na aranżacji ich wyglądzie, zapominając jednak, jaka jest ich podstawowe zadanie. A przecież jest nim eksponowanie towaru. Dlatego warto wybierać meble o minimalistycznym wyglądzie, które nie będą skupiać uwagi na sobie i odwracać jej od prezentowanych produktów. Minimalistyczne meble mają jeszcze jedną zaletę – jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na całkowitą zmianę wyglądu sklepu, nie będziesz musiał kupować nowych regałów, gdyż łatwo dopasują się one do nowego stylu wnętrza.

Regały sklepowe. Producent lokalny i indywidualne podejście

Regały sklepowe wykonywane przez Vonart, wyróżniają się indywidualnym podejściem do projektu, jego wykonania oraz realizacji. To zupełnie inna jakość współpracy, której nie znajdziesz, wybierając meble z sieciówek. Jeśli decydujesz się na zamówienie od lokalnego producenta, wspierasz polski rynek, a także zyskujesz pewność, skąd pochodzą materiały wykorzystywane do produkcji regałów sklepowych.

Jeśli szukasz regałów sklepowych, które sprawdzą się w Twoim przedsiębiorstwie, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci stworzyć idealny projekt wnętrza.