Meble do sklepów spożywczych firmy Vonart

Meble do sklepów spożywczych firmy Vonart to oferta modułów kasowych do małych i dużych sklepów z szerokim asortymentem, stołów ekspozycyjnych dedykowanych konkretnym produktom, regałów metalowych i drewnianych oraz gondol sklepowych charakteryzujących się dużą odpornością na obciążenia. Nasze meble zostały stworzone z myślą o projektowaniu profesjonalnych i funkcjonalnych sklepów z artykułami spożywczymi oraz użytku domowego. Meble do sklepów spożywczych Vonart są zaprojektowane w sposób pozwalający na intuicyjną eksploatację przez pracowników sklepu oraz klientów samoobsługowych sklepów osiedlowych oraz supermarketów.

Design w sklepach spożywczych ma znaczenie

Wiedząc jak duże znaczenie, w dzisiejszych czasach, ma design i aranżacja sklepu, w tym także sklepu spożywczego, kierujemy do naszych klientów szyte na miarę rozwiązania i systemy pozwalające na zwiększenie identyfikacji marki.  Dodatkowo staramy się aby aranżowane przez nas sklepy charakteryzowały się optymalnym wykorzystaniem przestrzeni reklamowych dostępnych na regałach i wyposażeniu sklepów. Oprócz jakości wykończenia reklamowego pamiętamy także o kolorystyce mebli i wyposażenia uzupełniającego. Pasujące do siebie wzory i paleta barw tworzą  spójne wnętrze, sprawiają, że klient zapamiętuje wnętrze i tworzy silne skojarzenia z marką.

Meble do sklepów spożywczych Vonart

Regały sklepowe, gondole i moduły kasowe, dzięki perforowanym słupkom konstrukcyjnym, można dowolnie konfigurować z różnej wielkośći i głębokości półek i zawieszek co pozwala na optymalną aranżację punktu sprzedaży. Szeroki asortyment akcesoriów z PCV dodatkowo ułatwia ekspozycję wybranych produktów jak np. długopisy, kredki, papier  czy nowości. Modułowość systemów mebli do sklepów spożywczych ułatwia prosty i łatwy montaż bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Pozwala to na łatwą modyfikację ekspozycji, zmianę układu zatowarowania, montaż sezonowych ekspozycji i promocji.

Do elementów wchodzących w skład oferty dla sklepów spożywczych należą :

 • regały przyścienne wysokie
 • regały przyścienne niskie
 • zabudowy regałowe na wymiar
 • regały wolnostojące niskie
 • regały wolnostojące wysokie
 • gondole sklepowe
 • lady kasowe
 • lady sklepowe
 • zabudowy na wymiar
 • personalizowane rozwiązania w zakresie brandingu i komunikacji
 • dopasowane rozwiązania signage

 

Wszystkie meble do sklepów spożywczych oraz marketów w obrębie jednego systemu są w pełni kompatybilne ze wszystkimi akcesoriami i półkami. Perforowane słupki i plecy regałów pozwalają na regulację wysokości półek oraz ich ilość i rozłożenie na regale. System umożliwia maksymalnie najlepszą prezentację najważniejszych grup towarowych, takich jak artykuły spożywcze, chemia gospodarcza, owoce i warzywa oraz artykuły dodatkowe jak  napoje czy az żywność. Różnorodność asortymentu akcesoriów i elementów konstrukcji regałów, jak np. elementy perforowane, panele, lustra, elementy drewniane, kasetony podświetlane, daje wiele możliwości stworzenia indywidualnego niepowtarzalnego wystroju wpisującego się doskonale w design i rozpoznawalność marki.