Oferta mebli do salonów optycznych

Oferta Vonart skierowana do salonów optycznych opiera się o projektowane i realizowane na zamówienie meble do zabudowy pod wymiar uzupełnione takimi akcesoriami jak regulowane systemy przechowywania okularów w szufladach oraz dedykowane, podświetlane w technologii LED półki i ekspozytory na okulary i akcesoria. Zakres możliwości produkcyjnych jest bardzo szeroki i obejmuje zarówno rozkład i projekt mebli pod kątem ich funkcjonalności i designu jak możliwości wykończenia w różnych wariantach drewna, oklein, fornirów i lakierowania MDFu.

Wszystkie elementy metalowe wykorzystywane w naszych meblach aptecznych są lakierowane proszkowo lub wykonane z kwasoodpornej stali nierdzewnej w różnych wykończeniach.

Meble do salonów optycznych – Nowoczesny design

Oferujemy usługi projektowania salonów optycznych na zamówienie oraz montażu zamówionych mebli na miejscu u klienta. Gondole samoobsługowe to niezbędny element każdego salonu optycznego. Zaprojektowane i wyprodukowane przez nas gondole pozwalają bardzo dobrze wyeksponować towar. W aranażacji salonu optycznego ważne jest odpowiednie ustawienie gondol, tak aby kierowały ruchem klientów w sklepie.