Stół ekspozycyjny CAGE

Produkujemy stoły ekspozycyjne dla sklepów. Prezentowany mebel jest meblem gotowym do zamówienia w kilku różnych wymiarach. Taki mebel może posłużyć jako punkt wyjścia i możemy go zmodyfikować według Twojego uznania. Modyfikacją podlegają m.in: wymiary, rodzaj blatu, dekor blatu, kolor lakierowania. Dodatkowo stół ekspozycyjny wyposażyć w kółka, ograniczniki z plexi lub topper z podświetlanym logo.

Produkujemy stoły ekspozycyjne do wystawiania odzieży, manekinów, książek oraz innych produktów. Stoły ekspozycyjne wykonujemy głównie ze stali oraz drewna, ale zdarza się że łączymy te materiały ze szkłem lub konglomeratami czy kamieniem naturalnym.

Ten produkt możesz dostosować do swoich potrzeb:

Oświetlenie LED

Półki i całe meble można wyposażyć w oświetlenie LED. Podświetlić można wybrane półki, toppery z logo lub cały mebel.

Gwarancja kompatybilności

Jako producent oferujemy możliwość dostosowania rozstawu perforacji słupków i pozostałych elementów w taki sposób aby zagwarantować Ci kompatybilność naszych mebli ze standardem, który stosujesz dotychczas.

Lakierowanie

Meble można dopasować do Twojej komunikacji wizualnej poprzez lakierowanie mebli lub wybranych elementów mebla na dowolny kolor z palety RAL.

Średnica

Mebel można dopasować do potrzeb poprzez szerokość modułu (standardowo 800,900,1000mm) lub wykonać je na wymiar z dokładnością do 1mm. 

Dlaczego warto:

Wizualizacje 3D

Sieci handlowe jako trudność wskazują przełożenie projektu nowego produktu na jego realny wygląd. Dział projektowy na podstawie Twoich danych przygotowuje bezpłatną wizualizacje, która obrazuje to jak projekt będzie wyglądał w praktyce.

Gwarancja kompatybilności

Jako producent oferujemy możliwość dostosowania rozstawu perforacji słupków i pozostałych elementów w taki sposób aby zagwarantować Ci kompatybilność naszych mebli ze standardem, który stosujesz dotychczas.

Doradztwo projektowe

Widzimy, że nasi klienci nie zawsze mają doświadczenie w projektowaniu mebli. Wiedzą jaki efekt chcą uzyskać, ale nie wiedzą jak go osiągnąć. Nasi projektanci doradzają optymalne rozwiązania techniczne.

Własna produkcja metalu i drewna

Vonart posiada własną produkcję metalową i drewnianą, co oznacza że meble są projektowane i produkowane pod jednym dachem. Oznacza to, że niwelujemy ryzyka związane z kordynacją odrębnych dostawców, a także oszczędzamy czas i pieniądze związane z logistyką zamówień z osobnych źródeł.

Nasze realizacje

Zaufali nam:

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Szukasz rozwiązań dla swojej sieci handlowej ? Zostaw nam kontakt do siebie, odezwiemy się do Ciebie się w ciągu 1 dnia roboczego.