Nowoczesny warzywniak to nie tylko najwyższej jakości towar od sprawdzonych, lokalnych dostawców czy sympatyczna, doradzająca obsługa, ale przede wszystkim odpowiedni wystrój, który cieszy oko i zachęca do ponownych odwiedzin. Odpowiednia aranżacja jest szczególnie ważna w dobie rosnącego na popularności trendu na zamawianie produktów spożywczych z dostawą do drzwi. Sklepikarze muszą dołożyć największych starań by przyciągnąć klientów i wygrać z konkurencją. Sprawdź jak odpowiednie meble do sklepu warzywnego mogą pomóc osiągnąć upragniony efekt.

Meble do sklepu warzywnego – jakie surowce będą najlepsze?

Myśląc o wyposażeniu sklepu nie możemy zapominać o naszych klientach, ich potrzebach, preferencjach i gustach. Kto przychodzi do Twojego warzywniaka? Świeżo upieczone mamy troszczące się o zdrowie swoich pociech? Młodzi ludzie, którzy martwią się o losy planety i starają wprowadzić do codzienności proekologiczne nawyki? Seniorzy, którym zależy na prawdziwym smaku sezonowych jarzyn i owoców?

Wszystkich tych klientów łączy jedno – są świadomymi konsumentami, poszukującymi wysokiej jakości i szczerości. Decydując się na meble do sklepu warzywnego, powinniśmy zatem stawiać na wysokiej jakości aranżację, wykonaną z naturalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów, takich jak:

  • szkło hartowane,
  • naturalne drewno,

Materiały te swoją surową formą nie przytłoczą eksponowanego towaru, a w dodatku są odporne na procesy gnilne, pleśń czy wilgoć, którą mogą wytwarzać sprzedawane owoce lub warzywa.

Meble do sklepu warzywnego zgodne z planem

Wiemy już, jak powinny wyglądać meble do sklepu warzywnego, ale jak je najlepiej ustawić, żeby sprzyjały zakupom i zachęcały do częstych odwiedzin? Wszystko zależy od metrażu lokalu. W małych pomieszczeniach warto postawić na układ pętlowy, który determinuje drogę od wejścia do kasy i pozwala zagospodarować każdy kąt od podłogi po sufit.

Natomiast jeżeli dysponujemy większą przestrzenią, możemy zdecydować się na układ rzędowy (warto jednak ustawić niskie rzędy mebli do sklepu warzywnego, do których bez problemu dosięgnie osoba średniego wzrostu bez pomocy drabinki czy obsługi sklepu) lub plan o nieograniczonym przepływie ruchu, pozwalający na więcej szaleństw aranżacyjnych.

Chcesz zamówić meble do sklepu warzywnego? Postaw na Vonart

Pragniesz zamówić funkcjonalne meble do sklepu warzywnego, które wpiszą się w gusta Twoich klientów i będą służyć w niezmienionej formie przez długi czas? Zgłoś się do nas, mamy doświadczenie w aranżowaniu niebanalnych przestrzeni komercyjnych, które zwiększają konkurencyjność na rynku, a w dodatku czynią pracę w sklepie bardziej komfortową.