Decydując się na otwarcie biura lub przenosząc istniejącą firmę do nowej przestrzeni każdy właściciel staje przed wyzwaniem. Jak wyposażyć przestrzeń, żeby było komfortowo, funkcjonalnie i niedrogo? Część wymagań zależy od branży, w której funkcjonujemy, ale niektóre zasady są uniwersalne dla każdego lokalu. Odpowiednio dobrane wyposażenie i meble do biura pozytywnie wpłyną na wizerunek firmy w oczach klientów oraz wydajność pracy zatrudnionych specjalistów.

Meble do biura – na zamówienie czy ze sklepu?

Pierwszą decyzją do podjęcia przy wyborze mebli do biura jest zdecydowanie się na gotowy, czekający w sklepach asortyment lub postawienie na konstrukcje wykonywane na specjalne zamówienie. Zaletą pierwszej opcji jest z pewnością dostępność od ręki i zazwyczaj atrakcyjna cena. Na tym jednak kończą się korzyści.

Meble do biura na zamówienie są projektowane tak, by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i nie tworzyć zbędnych pustych rogów, czy niezagospodarowanych miejsc, co pozwala pomieścić więcej specjalistów w komfortowych warunkach. Konstrukcje wykonywane według indywidualnego projektu mogą ponadto spełniać niestandardowe wymagania – np. zapewniać prywatność akustyczną w open space, w jaki sposób?

Przeszklone meble do biura zadbają o komfort pracowników

W nowoczesnych przestrzeniach biurowych coraz częściej można zauważyć wykorzystanie szkła hartowanego. Meble do biura wyposażone w szyby pozwalają podzielić przestrzeń, bez klaustrofobicznego efektu, a przy tym zapewnić specjalistom większą prywatność i ciszę. Dzięki temu zyskujemy rozświetlony, optycznie powiększony lokal i zadowolenie pracowników, które przekłada się na lepszą wydajność w codziennych zadaniach.

Meble do biura od Icon Concept – inwestycja, która przemieni się w zysk

Pragniesz zamówić meble do biura, które odznaczają się stylowym, minimalistycznym wyglądem, zapewnią komfortowe warunki pracy, a przy tym posłużą przez wiele lat? Wymagania te spełniają konstrukcje od Icon Concept. Warto podkreślić, że każdym zamówieniem zajmujemy się w sposób całościowy – od stworzenia projektu odpowiadającego konkretnej przestrzeni, przez wykonanie solidnego wyposażenia na precyzyjnym montażu w miejscu docelowym kończąc.

Do produkcji mebli do biura używamy najwyższej jakości, ekologicznych surowców, co z pewnością pozytywnie wpłynie na odbiór firmy w oczach odwiedzających. Możesz zdecydować się na aranżacje z metalu, drewna, szkła hartowanego czy stali. Już dziś zapoznaj się z dotychczasowymi realizacjami i zamów meble do biura – dokładnie takie, jakich potrzebujesz.