Wybierając meble do sklepu dziecięcego warto pomyśleć o potrzebach nie tylko kupujących, czyli dziadków, rodziców lub opiekunów, ale również naszych najmłodszych klientów – dzieci. Aranżacja powinna zatem przykuwać wzrok, stwarzać możliwość do interaktywnego spędzenia czasu oraz spełniać najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Dowiedz się jak zaprojektować odpowiednią przestrzeń i wyróżnić lokal wśród konkurencji.

 

Meble do sklepu dziecięcego, a układ lokalu

Zanim przejdziemy do wyboru konkretnych modeli mebli do sklepu dziecięcego, warto zastanowić się jak chcemy by przebiegała ścieżka zakupowa. Pragnąc zachęcić najmłodszych do swobodnej eksploracji sklepu i testowania zabawek, warto postawić na układ o nieograniczonym przepływie ruchu.

Układ ten pozwala na kreatywne zagospodarowanie powierzchni lokalu. Meble do sklepu dziecięcego warto ustawić po różnymi kątami, zachęcając do niespiesznego wertowania oferty i przechadzania się po alejkach bez wyraźnego toru. Dodatkowo otwarta przestrzeń daje możliwość stosowania przykuwających wzrok elementów i eksponowanie towaru będącego na przecenie czy nowości.

 

Meble do sklepu dziecięcego, który wygrywa z konkurencją

Rosnąca popularność sklepów e-commerce sprawia, że warto pochylić się nad pytaniem, co sprawia, że klienci decydują się na wizytę w lokalu stacjonarnym? Przede wszystkim jest to możliwość otrzymania towarów w chwili zakupu, dlatego należy dbać o stałe zatowarowanie i ciągłą obecność popularnych zabawek w magazynie. Meble do sklepu dziecięcego powinny zatem stwarzać możliwość przechowywania nadwyżek.

Kolejną zaletą sklepu stacjonarnego jest szansa na przetestowanie zabawek przed zakupem, warto poświęcić kilka egzemplarzy na sprzedać i stworzyć przestrzeń małego testera. W kąciku zabaw można ustawić tablice interaktywne dla najmłodszych czy atrakcje dla nieco starszych dzieci – np. kolejkę górską czy domek dla lalek.

 

Meble do sklepu dziecięcego od Vonart – najwyższa jakość i niebanalny dizajn

Szukasz mebli do sklepu dziecięcego, które odznaczają się atrakcyjnym wyglądem, bezpieczeństwem i trwałością? Postaw na aranżację wykonaną na zamówienie, co pozwoli maksymalnie wykorzystać przestrzeń Twojego lokalu i zapewni oryginalny, niespotykany nigdzie indziej charakter miejsca.

Nasze regały, stoły ekspozycyjne i lady sklepowe wykonujemy z najwyższej jakości, solidnych surowców, takich jak drewno, stal czy wytrzymałe szkło hartowane. W ramach zdobienia możesz zdecydować się na wykończenie blatu żywicą epoksydową farbowaną na rozmaite kolory, elementy wycinane laserowo czy malowane na kolory firmowe.

Warto podkreślić, że każdym zamówieniem zajmujemy się w sposób całościowy – od projektu koncepcyjnego, przez wykonanie i precyzyjny montaż na miejscu. Już dziś skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj ofertę na zaprojektowanie mebli do sklepu dziecięcego.