Planujesz otwarcie lokalu usługowego i zastanawiasz się, jak wykończyć jego wnętrze w stylowy, a jednocześnie w pełni funkcjonalny sposób? Przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na minimalistyczne instalacje z drewna lub stali. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj najważniejsze cechy nowoczesnych mebli marki Vonart.

Kiedy warto się zdecydować na meble z drewna?

W ofercie naszego sklepu znajdują się nowoczesne systemy meblowe, wykonywane przy użyciu rozmaitych technik. Dysponujemy m.in. nowoczesną stolarnią, pozwalającą na obróbkę drewna i płyt meblowych. Do produkcji konstrukcji wykorzystujemy różnorodne materiały, m.in. sklejki i blaty drewniane, drewno lite oraz płaty stolarskie. Co równie ważne, nasi fachowcy realizują także zindywidualizowane projekty, opierając się o dane dostarczone przez klienta.

Remontujesz lokal i zastanawiasz się, jakie wybrać meble – drewniane czy metalowe? Dużym zainteresowaniem internautów cieszą się minimalistyczne konstrukcje ze drewna, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i lokalach komercyjnych. Specjaliści z firmy Vonart produkują m.in. funkcjonalne meble do stacji paliw, sklepów odzieżowych, pasmanterii i aptek.

Jakie są zalety mebli drewnianych? Konstrukcje te są przede wszystkim niezwykle uniwersalne – doskonale uzupełnią one zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza. Czyszczenie instalacji także nie powinno sprawiać większego problemu – w przypadku regularnej pielęgnacji mebel wystarczy wyłącznie przetrzeć wilgotną ścierką. Nieco bardziej wymagające zabrudzenia możesz usunąć przy pomocy środków czyszczących dedykowanych drewnianym wyrobom.

Meble drewniane czy metalowe? Zalety konstrukcji ze stali

Modne instalacje ze stali cieszą coraz większą popularnością wśród zwolenników minimalistycznych wnętrz. Zastanawiasz się, jak produkujemy metalowe elementy? Konstrukcje powstają przy użyciu nowoczesnego sprzętu i specjalnej technologii CNC, służącej do obrabiania blach stalowych oraz metali kolorowych. Cięcia wyróżnia m.in. mała strefa wpływu ciepła, minimalna deformacja oraz czyste i prostopadłe krawędzie.

Jakie są najważniejsze zalety mebli metalowych? Instalacje wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu pozostają one odporne na wszelakie uszkodzenia mechaniczne. Nasi fachowcy pracują przy użyciu nowoczesnego lasera japońskiej firmy Amada. Urządzenie umożliwia obróbkę takich materiałów, jak stal czarna i ocynkowana, aluminium, miedź czy mosiądz.

Zastanawiasz się, jakie wybrać meble – drewniane czy metalowe? Sprawdź ofertę nowoczesnych akcesoriów marki Vonart

Regały, stoły ekspozycyjne, lady czy gabloty – w ofercie naszej firmy znajdują się różnorodne instalacje, które wykonywane są z wysokiej jakości materiałów. Przeczytałeś nasz artykuł, ale nadal nie jesteś pewien, jakie konstrukcje najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojego wnętrza – meble drewniane czy metalowe? Skontaktuj się z nami telefonicznie, a my szczegółowo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.