Meble sklepowe i kompleksowe wyposażenie sklepów wszystkich branż. System regałów sklepowych - Vonart Minimal.


Projektujemy i produkujemy najwyższej jakości meble sklepowe, regały metalowe, lady kasowe, POSy i POPy dla różnych branż sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Wyposażenie sklepów

28lat

doświadczenia

1017600m2

zaaranżowanych powierzchni handlowych

6784

wyposażonych sklepów

80 640

kubków kawy

MEBLE SKLEPOWE

Vonart Polska - produkujemy meble sklepowe i kompleksowo wyposażamy obiekty komercyjne od 1990 roku.


Firma Vonart działa na rynku od 1990 roku, kiedy to została założona we Wrocławiu. Od blisko 30 lat Vonart nieustannie odnotowuje stały, dynamiczny rozwój pozwalający na nowe inwestycje w park maszynowy i dział projektowy. Firma Vonart to czołowy polski producent mebli sklepowych i wyposażenia sklepów.

Od blisko 30 lat Vonart tworzy i rozwija innowacyjne i atrakcyjne wizualnie meble i wyposażenie sklepów. Przez lata działalności firmy, kontekst i znaczenie przestrzeni konsumenckiej ewoluowały, a ich znaczenie w budowaniu tożsamości dzisiejszych firm rośnie bezustannie.

Lata pracy z małymi i dużymi sieciami handlowymi z różnych branż, działających zarówno w Polsce jak i całej Europie dały firmie doświadczenie, procentujące niedoścignioną sprawnością w realizowaniu zamówień, a przede wszystkim najwyższą jakością i trwałością oferowanych przez Vonart produktów.

W Vonart wykorzystujemy do produkcji najwyższej jakości materiały, które przetwarzamy z użyciem najnowocześniejszych maszyn jak wykrawarki laserowe, wykrawarki CNC, prasy. Firma dysponuje własną, nowoczesną i niezwykle wydajną lakiernią proszkową.

Doświadczenie zdobyte przez lata działalności w branży retail zaoowocowało uruchomieniem w 2010 roku nowej usługi, skierowanej do najbardziej wymagających klientów – Icon Concept. Icon Concept to kompleksowa obsługa inwestycji obiektów komercyjnych takich jak: sklepy premium, butiki, restauracje czy kawiarnie, obejmująca projekt i aranżację wnętrz, wykonastwo oraz produkcję mebli i wyposażenia klasy premium.

Kompleksowe rozwiązania premium dla sklepów i obiektów gastronomicznych.

Sprawdź naszą nową usługę
Odwiedź stronę Icon Concept

Design

Design oznacza dla nas więcej niż tylko wygląd końcowy produktu. Nasze produkty projektowane są tak aby gwarantowały maksymalną funkcjonalność i efektowność formy. Projektowanie to dla nas proces, w którym najważniejszym czynnikiem jest odbiorca i jego potrzeby.

Jakość

Nasze produkty produkujemy w 100% w Polsce, we Wrocławiu. Jako producent mebli sklepowych najwyższej jakości, firma Vonart korzysta jedynie ze sprawdzonych dostawców materiałów najwyższej jakości. Blisko 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy w połączeniu z uwagą jaką przykładamy do szczegółów pozwala nam oferować naszym klientom 100% satysfakcji.

Środowisko

Na każdym etapie projektowania i produkcji dbamy o środowisko, upewniając się, że mimalizujemy nasz wpływ na ekosystem. W produkcji naszych mebli korzystamy z zaufanych dostawóc materiałów, do ich pakowania i produkcji wykorzystujemy ekologiczne materiały podlegające w 100% recyklingowi.

Doświadczenie

Firma Vonart od 1990 roku nieprzerwanie projektuje, produkuje i dostarcza meble i wyposażenie sklepów dla detalicznych i hurtowych sieci handlowych działających w na rynku krajowym i europejskim . Blisko 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji mebli dało życie  nowej marce Icon Concept.

Elastyczność

Współpraca z Vonart łączy zalety kooperacji z dużą firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, z elastycznością charakterystyczną dla mniejszych firm. Rozwiązania systemowe dostosowujemy do potrzeb naszych klientów, ponieważ wiemy jak ważne jest optymalne aranżowanie przestrzeni handlowej.

Wsparcie

Na każdym etapie realizacji od projektu po montaż cały zespół Vonart jest gotowy do pomocy i wspracia merytorycznego. Nasze konsultacje i propozycje zmian w projektach ułatwiają i przyspieszają proces wdrażania projektu. Nasze doświadczone zespoły montażowe rozwiązują ewentualne problemy na miejscu i pozwalają unikać ich w przyszłości.