Aranżacja sklepu lub lokalu usługowego jest niezwykle ważnym i złożonym zadaniem. Przede wszystkim regały i akcesoria powinny odznaczać się wysokim poziomem funkcjonalności, ale nie możemy zapominać o estetyce i autorskim sznycie – to dzięki nim klienci chętnie wracają na kolejne zakupy lub decydują się po raz pierwszy wejść do sklepu. Metalowe elementy aranżacyjne wycinane laserowo mogą pozytywnie wpłynąć na praktyczną i estetyczną funkcję lokalu, a w rezultacie zwiększyć zyski. 

Wycinanie laserowe w metalu – precyzja i użyteczność 

Wycinanie laserowe w metalu cechuje niezwykła szczegółowość, co pozwala na stworzenie idealnie pasujących do siebie półek i ram regałów. Brak szczelin ułatwia zachowanie higieny – w wąskich rowkach mógłby gromadzić się kurz i zanieczyszczenia. Warto również podkreślić, że ta technika umożliwia wycięcie równych, pozbawionych deformacji powierzchni, co z kolei skraca czas oczekiwania na zamówione meble – gotowe elementy mogą być natychmiast skierowane do montażu.

Jeżeli chcemy cieszyć się z solidnie wykonanych mebli, musimy upewnić się, że firma, której zleciliśmy laserowe wycinanie, pracuje na zaawansowanych technicznie maszynach. Wówczas gotowy produkt będzie cechować oczekiwana jakość wykończenia. Przedsiębiorstwo Vonart stosuje laser Esis 3015 japońskiej firmy Amad, który pozwala na pewne prowadzenie wiązki lasera. Nasi doświadczeni fachowcy dbają o każdy detal i dokładnie opracowują krawędzie, aby były gładkie i czyste. 

Grawerowanie pozwala nadać wnętrzu autorskiego charakteru

Wyróżnij się albo zgiń to maksyma każdego współczesnego przedsiębiorcy. Laserowe wycinanie metalu to niejedyna propozycja, którą możemy zaoferować dzięki nowoczesnej maszynie. Wykonujemy również niebanalne grawerunki, które mogą uatrakcyjnić szyld lub witrynę sklepu. Dzięki ozdobnym elementom nawiązującym do oferowanych usług możemy stworzyć spójna identyfikację wizualną, a klienci zapamiętają naszą markę na dłużej.

Laserowe wycinanie – oferowane materiały i zastosowanie

Laserowe wycinanie może posłużyć do wykonania mebli i regałów, ale również haczyków, wieszaków na odzież wierzchnią klientów czy wyjątkowe rączki szaf i szuflad, które odmienią wygląd starych mebli. Produkty mogą zostać wykonane z następujących materiałów:

  • stali czarnej – grubości do 25 mm
  • stali ocynkowanej – grubości do 3 mm
  • stali nierdzewnej, kwasoodpornej – grubości do 12 mm
  • aluminium – grubości do 8 mm
  • miedzi – grubości do 4 mm
  • mosiądzu – grubości do 5 mm

Jeżeli prowadzisz punkt usługowy i chciałbyś zmienić charakter wnętrza, przyciągając tym samym nowych potencjalnych klientów, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy pełną ofertę mebli i akcesoriów wycinanych laserowo.