Jak wynika z sondażu Kantar Public, ponad połowa Polaków (52%) posiada zwierzę domowe, to sprawia, że sklep zoologiczny jest coraz częściej wybieranym pomysłem na biznes. Nowoczesny lokal powinien odznaczać się dobrze zagospodarowaną przestrzenią i solidnym wyposażeniem – te elementy zagwarantują większą sprzedaż oraz komfortową pracę. Sprawdź, dlaczego regały metalowe idealnie sprawdza się w nowoczesnym sklepie z asortymentem dla zwierząt.

Nowoczesny sklep zoologiczny – dlaczego warto wybrać regały metalowe?

Opiekunowie domowych pupili często traktują swoje zwierzaki jak członków rodziny czy najbliższych przyjaciół. Wzrasta również świadomość dotycząca opieki oraz potrzeb żywieniowych podopiecznych. Czasy sklepów zoologicznych, w których mogliśmy zobaczyć kolorowe bojowniki trzymane w plastikowych kubeczkach czy karmy dla kotów pełne zbóż i konserwantów to na szczęście przeszłość. Ale odpowiednie zaopatrzenie jest tylko jednym z elementów składających się na sukces rynkowy.

Projektując nowoczesny sklep zoologiczny, musimy zastanowić się, jakiego rodzaju asortyment powinniśmy wyróżnić i pokazać w pierwszej kolejności, aby zachęcić do przekroczenia progu. Równie ważny jest plan sklepu – dobrze, by było w nim na tyle dużo przestrzeni, że wejście z większym psem nie będzie stanowiło problemu. Właściciel pupila może bowiem chcieć dopasować rozmiar szelek do wymiarów czworonoga lub przymierzyć na nim nowe ubranko. Kolejnym ważnym elementem są meble sklepowe – regały metalowe zapewnią odpowiednią podporę dla ciężkich worków z karmą i posłużą wiele lat w niezmienionej formie. Warto podkreślić, że produkt ten jest łatwy w czyszczeniu, co jest niezwykle ważne w lokalach sprzedających kruche jedzenie na wagę, takie jak karma dla zwierząt.

Sięgnij po regały metalowe wycinane laserowo

Aby elementy regałów metalowych były wykonane estetycznie i solidnie, warto zdecydować się na meble wycinane laserowo. Marka Vonart oferuje produkty wykonywane za pomocą japońskiej maszyny tnąco-grawerującej – Esis 315 firmy Amad. Użycie zaawansowanego technicznie lasera gwarantuje m.in.:

  • dokładne wyrobienie brzegów – bez ostrych, wyszczerbionych krawędzi, które mogłyby zranić klientów lub uszkodzić towar,
  • minimalną deformację ciętego materiału,
  • powstanie jedynie niewielkich nierówności na powierzchni rozdzielenia, co pozwala na dokładne dopasowanie poszczególnych elementów regału metalowego.

Regały metalowe sklepowe od prawdziwych rzemieślników

Producent regałów metalowych sklepowych Vonart tworzy meble dostosowane do potrzeb danego biznesu i z myślą o podkręceniu sprzedaży. Zajmujemy się całościową realizacją zamówienia – od przygotowania profesjonalnego projektu przez precyzyjne laserowe wycinanie elementów mebla, aż do szybkiego montażu w miejscu docelowym. Oferujemy zarówno pojedyncze elementy, jak i całe systemy regałów metalowych. Dlatego możesz się do nas zwrócić nie tylko wtedy, gdy otwierasz nowy sklep z asortymentem dla zwierząt, ale również wówczas, kiedy potrzebujesz doposażyć już istniejący lokal. Skontaktuj się z nami już dziś – nasi doświadczeni specjaliści chętnie doradzą Ci jak najlepiej wyposażyć Twoją przestrzeń komercyjną.