Lady kasowe Vonart

Przedsiębiorstwo Vonart oferuje produkowane z różnych materiałów (płyty meblowe laminowane, stal) lady kasowe do sklepów różnych branż. Lady kasowe Vonart mogą być wyposażone w panele i słupki perforowane co pozwala na dowolną aranżację eksponowanych produktów impulsywnych na dedykowanych zawieszkach, półkach i hakach. Lady kasowe Vonart produkowane są w oparciu o dostarczoną przez klienta dokumentację lub w oparicu o istniejące rozwiązania Vonart.

Dostosowane do potrzeb

Produkowane na wymiar lady kasowe są dostoswane do potrzeb klienta – ich wymiary, rozkład półek i wyposażenie podlegają pełnej indywidualizacji. Lady sklepowe mogą być wyposażone w odpowiednie ergonomiczne stanowiska do montażu kas sklepowych, czytników kodów paskowych, otwory na okablowanie, otwory wrzutowe na klipsy zabezpieczające i wiele innych modyfikacji.

Projektowanie i produkcja

Przedsiębiorstwo Vonart świadczy usługi z zakresu projektowania mebli i wyposażenia sklepów. Wieloletnie doświadczenie w branży wyposażenia sklepów pozwala naszym projektantom na tworzenie projektów mebli nowoczesnych i funkcjonalnych. Jako producent posiadający produkcję metalową i drewnianą czuwamy nad każdym etapem wdrożenia projektu co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

Meble i wyposażenie sklepów

Przedsiębiorstwo Vonart oferuje kompleksowe wyposażenie sklepów własnej produkcji. Firma wspiera klientów w zadaniach projektowych tworząd od podstaw lub optymalizując dostarczone projekty mebli i regałów. Firma adaptuje rozwiązania do istniejących rozwiązań standardowych lub wspiera wdrożenie nowych standardów. Przedsiębiorstwo Vonart dysponuje własną fabryką oraz ekipami montażowymi. Firma śwaidczy usługi z zakresu montażu, demontażu oraz transportu. Wspiera logistycznie procesu rebrandingu oraz otwarć nowych lokali. Współpracujemy zarówno z dużymi sieciami handlowymi jak i mniejszymi przedsiębiorcami w Polsce i w Unii Europejskiej.

Meble i wyposażenie sklepów