Regały systemowe

Produkujemy system regałów metalowych dedykowany do sklepów różnych branż. System składa się z kilku podstawowych grup mebli: regałów wolnostojących (jedno i dwustronnych) , regałów ściennych, szczytów gondol. System wyróżnia kilka wysokości mebli (240, 200, 160 i 140 cm) oraz szerokości (120, 100, 90, 80, 60 cm). Na życzenie klientów produkujemy systemy dopasowane do indywidualnych potrzeb z gwarancją kompatybilności z dotychczasowo stosowanymi rozwiązaniami.

wsparcie projektowe

Klienci z Twojej branży nie zawsze mają doświadczenie w projektowaniu mebli. Wiedzą jaki efekt chcą uzyskać, ale nie wiedzą jak go osiągnąć. Nasi projektanci doradzają optymalne rozwiązania techniczne. Oznacza to, że jesteśmy w stanie wziąć pomysł klienta i doprowadzić go do stanu pozwalającego na wyprodukowanie funkcjonalnego i estetycznego produktu.

Koordynacja prac

Realizacja projektów z Twojej branży pokazuje, że współpraca z kilkoma podwykonawcami jest bardzo trudna do skoordynowania i czasochłonna. Posiadamy odpowiednie technologie, materiały, kompetencje projektowe i poddostawców aby zrealizować cały projekt u siebie bez konieczności Twojego kontaktu z wieloma podwykonawcami. Usprawnia to komunikację i realizacje.

Wizualizacje 3D

Klienci z Twojej branży jako trudność wskazali przełożenie rysunków technicznych nowego produktu na jego  realny wygląd. Dział projektowy na podstawie Twoich danych przygotowuje bezpłatną wizualizacje, która obrazuje to jak projekt będzie wyglądał w praktyce. Na tym etapie, poza wartością estetyczną i zobrazowaniem koncepcji mamy szanse skorygować ewentualne poprawki w projekcie. Pozwala to uniknąć kosztownych błędów i zachować harmonogram pracy.

100% Polska produkcja

Nasza firma konsekwentnie stawia na produkcję własną w zakładzie zlokalizowanym we Wrocławiu. Wszyscy nasi podwykonawcy są także polskimi przedsiębiorcami. Nasza firma nie zleca produkcji poza granicami Polski, dzięki temu nie naraża się na ryzyko przerwanych łańcuchów dostaw.

Chcesz porozmawiać z nami na temat Twojego projektu?  Zostaw nam swoje dane a nasz przedstawiciel oddzwoni do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.