Sklep z zabawkami to ulubione miejsce wszystkich dzieci. Witryny z kolorowymi, świecącymi grami, samochodzikami i lalkami wprawiają w osłupienie i zachwyt. Dziecięcy raj to także lubiane miejsce przez rodziców, którzy mogą rozpieścić swoje oczka w głowie. Jakie meble do sklepów z zabawkami najlepiej spełnią swoją rolę? W jaki sposób atrakcyjnie urządzić sklep z zabawkami? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

 

Wyposażenie sklepów z zabawkami

Meble do sklepów z zabawkami to jeden z kluczowych elementów wyposażenia. Ich odpowiednia aranżacja sprawi, że zarówno mali klienci i ich rodzice chętnie będą wracać na zakupy. Urządzając sklep z zabawkami, z całą pewnością nie można zapomnieć o takich meblach jak:

  • lady sklepowe,
  • panele przyścienne z ozdobnymi dekorami,
  • gondole wolnostojące,
  • regały o zróżnicowanej wielkości i głębokości.

Powyższe elementy umożliwią atrakcyjną ekspozycję towaru, a co więcej, dobrze rozplanowana przestrzeń sprawi, że sklep z zabawkami będzie funkcjonalny i efektowny.

 

Meble do sklepów z zabawkami – odpowiednia aranżacja kluczem do sukcesu

Jeśli już wiemy, jakie meble do sklepów z zabawkami należy wybrać, kolejnym krokiem jest odpowiednia aranżacja. Prawidłowe wyeksponowanie dostępnych produktów znacznie podnosi szansę ich szybkiej sprzedaży.

Najlepszą metodą na funkcjonalne rozlokowanie asortymentu są regały. Otwarte, przestronne i dobrze widoczne. Zaprojektowane na odpowiednią wysokość oraz głębokość umożliwiają przechowywanie zabawek w różnych, interesujących aranżacjach. Stojaki na piłki czy kosze z drutu wypełnione zabawkami przyciągną wzrok każdego dziecka.

Pojemne półki z płyty laminowanej pomieszczą sporą ilość towaru, podobnie jak panele z zawieszkami na produkty w blistrach. Dodatkowo, warto zdecydować się na regały w różnych kolorach, które stworzą przyjazną, dziecięcą atmosferę.

W aranżacjach sklepów z zabawkami należy brać pod uwagę bezpieczeństwo najmłodszych klientów. Meble do sklepów z zabawkami prócz doskonałego designu powinny być stabilne i trwałe. Co więcej, zabawki dla starszych dzieci, które stwarzają zagrożenie (np. połknięcia przez najmłodszych), powinny być wyeksponowane na wyższych półkach, znajdując się poza zasięgiem kilkulatków.

 

Meble do sklepów z zabawkami – jakość ma znaczenie

Meble do sklepu powinny być dobrej jakości, z najwyższej klasy materiałów, by stworzyć unikatowy i ponadczasowy klimat, który rozbudzi wyobraźnie najmłodszych klientów. Co więcej, warto wybrać meble produkowane pod wymiar, co pozwoli na efektywne wykorzystanie przestrzeni, dając największą możliwą ilość miejsca na ekspozycję.

 

Meble do sklepów z zabawkami od Icon Concept

Wybierając meble do sklepów z zabawkami warto postawić na jakość i doświadczenie specjalistów firmy Icon Concept. Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że znajdziemy dla Twojego sklepu najlepsze rozwiązania i zaprojektujemy perfekcyjną przestrzeń. Nie tylko przygotujemy dla Ciebie niebanalny projekt, ale również zadbamy o precyzyjny montaż w miejscu docelowym. Poznaj dotychczasowe realizacje i skontaktuj się z nami już dziś.