Sklep z bielizną będzie potrzebował zaaranżowania przemyślanej przestrzeni, która pozwoli odpowiednio wyeksponować oferowany towar. Dobrze stworzone i wyposażone wnętrze wpływa na potencjalne zyski oraz zadowolenie klientów, dlatego warto poświęcić nieco czasu na zaprojektowanie przestrzeni sklepu W jaki sposób tego dokonać? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

 

Meble do sklepu z bielizną – czym kierować się na etapie projektu?

Pierwszym ważnym elementem wystroju jest lada sklepowa, na której znajduje się kasa fiskalna. Warto, aby była ona elementem wyróżniającym, który przykuwa wzrok zaraz po wejściu. Kolejne istotne meble to półki oraz regały. Dobrym wyborem będą regały, na których można rozwiesić bieliznę na wieszakach, umożliwiających ich odpowiednią prezencję.

Meble do sklepu z bielizną nie powinny być zbyt głębokie, gdyż część ubrań może zostać niezauważona przez klientów. Równie ważny jest materiał, z którego stworzone są meble oraz oświetlenie. Bardzo ważne jest też, aby meble wzajemnie się nie zasłaniały, tak by sprzedawca mógł swobodnie obserwować cały sklep, a klient miał swobodny dostęp do całego asortymentu.

Półki w sklepie z bielizną powinny cechować się niewielkimi rozmiarami, wystarczającymi do zaprezentowania bielizny. Dobrym wyborem będą również regały z wieszakami, na których bielizna i dodatki będą się prezentować jeszcze lepiej. Meble do sklepu z bielizną muszą być przystosowane do prezentowania konkretnych produktów, dlatego warto decydować się na takie robione na wymiar – wtedy można je dopasować do wielkości posiadanego lokalu, co zagwarantuje odpowiednie wyeksponowanie towaru.

 

Meble do sklepu z bielizną – jakość ma znaczenie

Kupowanie tanich lub intensywnie używanych elementów wyposażenia z drugiej ręki może się wydawać kuszące. Warto jednak pamiętać, że klient zauważa, iż wyposażenie nie wyróżnia się dobrą jakością i może to samo pomyśleć o eksponowanym towarze. Należy więc dbać o estetykę. Część sprzedawców decyduje się również nie tylko na wykładanie bielizny na półkach, ale również inwestuje w kilka manekinów. Dzięki nim wiadomo, jak materiał układa się na ciele.

Kolejną istotną kwestię stanowi wytrzymałość. Meble do sklepu z bielizną to bezsprzecznie zakup na lata, a więc warto upewnić się, że nie ulegną one szybkiemu zniszczeniu. Lepiej więc zainwestować nieco więcej w dobrej jakości wyposażenie, aby później nie ponosić kosztów ewentualnych napraw. Materiał, z którego są wykonane meble do sklepu z bielizną powinien być łatwy do utrzymania w czystości, a kolor mebli powinien być na tyle uniwersalny, aby wystrój wnętrz miał charakter ponadczasowy i uniwersalny.

 

Skorzystaj z usług naszej marki i postaw na niezawodność

Zastanawiasz się, jakie meble do sklepu z bielizną spełnią Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z przedstawicielami naszej firmy – specjaliści firmy Vonart przedstawią Ci najpopularniejsze dostępne rozwiązania, przybliżając ich kluczowe zalety. Dołącz do naszych zadowolonych klientów i spraw, aby przebywanie w Twoim sklepie upływało w jak najlepszej atmosferze.