Aranżacja sklepu czy lokalu usługowego nie jest zadaniem prostym. Przede wszystkim lokal musi być funkcjonalny i odpowiednio dostosowany do klienta. Nie można też zapomnieć o wysokiej estetyce. Przyjemne i klimatyczne wnętrze sprzyja robieniu zakupów, a klienci chętniej wracają do lokalu, w którym czuli się swobodnie. Metalowe elementy cięte laserowo mogą stanowić niebanalną ozdobę, ale także mogą być elegancką i praktyczną częścią aranżacji sklepu.

Laserowe wycinanie w metalu – 4 pomysły na wykorzystanie gotowych elementów

Cięcie laserem w metalowych materiałach daje wiele ciekawych możliwości. Oto 4 przykłady na ich wykorzystanie.

  1. Metalowe logo zamiast zwykłego baneru lub tablicy. 

To doskonały pomysł dla firm z niemal każdej branży. Eleganckie, trwałe i niezwykle oryginalne logo wykonane z metalu świetnie nada się na zewnątrz lub do wewnątrz. To niebanalne rozwiązanie na pewno przyciągnie wiele spojrzeń. Trwałość tego typu reklamy jest nieporównywalnie większa niż np. standardowych płyt reklamowych wykonanych z PCV.

  1. Oryginalne wieszaki

Laserowe wycinanie w metalu pozwoli Ci także stworzyć wyjątkowe wieszaki o oryginalnym kształcie. Możesz je wykorzystać w sklepie odzieżowym do ekspozycji ubrań lub w lokalu usługowym udostępnić je swoim klientom do odwieszania wierzchniej odzieży. W Vonart nasi specjaliści chętnie podejmą się wykonania niepowtarzalnego produktu według Twojego wzoru.

  1. Rączki szaf i szuflad 

Jeśli zależy Ci na oryginalnym wyglądzie szaf i szafek w Twoim biurze lub sklepie, wystarczy wykonać do nich indywidualne rączki. Dzięki temu nawet najprostsza komoda zyska ciekawy i stylowy wygląd.

  1. Elementy do mebli, nóżki i zawieszki

W Vonart specjalizujemy się nie tylko w laserowym wycinaniu w metalu, ale także w produkcji wyjątkowych mebli pod zamówienie. Wspieramy różnego rodzaju sklepy, stacje benzynowe, lokale usługowe, a także osoby prywatne w odpowiedniej i przemyślanej aranżacji wnętrza. Nasze meble produkowane są z najwyższej jakości materiałów, a własny park maszynowy pozwala nam na wdrażanie ciekawych i niespotykanych dotąd rozwiązań. Możemy wykonać regały wyposażone w metalowe elementy wg Twojego projektu. Dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonania i dbałości o najmniejsze detale. 

Jeśli szukasz oryginalnego sposobu na wyposażenie sklepu, koniecznie sprawdź pełną ofertę marki Vonart.