Przedsiębiorcy szukają sposobu na efektywniejsze wykorzystanie powierzchni. Systemy regałowe pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca oraz ekspozycje towaru, która sprzyja sprzedaży. Gondola sklepowa jest więc coraz częściej wykorzystywana również w niewielkich, sklepach. Niezależnie od branży pozwala bowiem zmaksymalizować kubaturę lokalu oraz uporządkować artykuły w sposób logiczny dla klienta. 

  1. Gondola sklepowa wpasowuje się w każde pomieszczenie

Bez względu na to, czy do umeblowania jest powierzchnia mająca kilka tysięcy metrów kwadratowych, czy niewielki osiedlowy sklep – systemy regałowe mogą być dostosowane do warunków każdego pomieszczenia. Do wyboru są standardowe rozmiary oraz wąskie konstrukcje, pozwalających eksponować towar w miejscach, w których zabudowa dotąd była niemożliwa.

Gondola sklepowa to również łatwość instalacji oraz zmiany ułożenia regałów. Wysokość oraz ilość półek może być dostosowywana zgodnie z potrzebami. Istnieje również możliwość ustawienia regałów po obu stronach gondoli, co pozwala wyłożyć więcej artykułów na niewielkiej powierzchni.

  1. Zwiększa zyski

Staranna ekspozycja towaru potrafi stymulować sprzedaż. Optymalizacja ustawienia artykułów w puntach handlowych to temat podejmowany przez marketingowców od wielu lat. Gondola sklepowa niskim kosztem pozwala wprowadzić osiągnięcia merchandisingu w przestrzeń każdego przedsiębiorstwa. Strategiczne rozmieszczenie produktów jest możliwe dzięki dużej swobodzie w konfiguracji regałów. 

  1. Precyzyjne informowanie klientów o rabatach

Możliwość swobodnej konfiguracji półek sprzyja eksponowaniu produktów i oznaczeń informujących osoby odwiedzające sklep o dostępnych promocjach. Umieszczenie kartek o rabatach bezpośrednio pod artykułami pomaga zwracać uwagę klientów na wyprzedaże, co dodatkowo stymuluje sprzedaż. Gondola sklepowa pozwala zamienić punkt handlowy w profesjonalny sklep, którego funkcjonowanie jest na najwyższym poziomie. Jakość obsługi klienta przy wyborze produktów jest podobna do tych, których doświadcza on w największych sieciach handlowych. Wpływa to bezpośrednio na dobrą opinię o sklepie i chęć na ponowne zakupy w tym miejscu.

  1. Gondola sklepowa spełnia standardy BHP

Systemy regałów są tak zaprojektowane, że ich stabilności nie zagraża pchnięcie przez osobę znajdującą się w sklepie lub przechylenie ze względu na nierównomiernie rozłożony towar. Jest to bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa – zarówno pracowników jak i klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany gondolą sklepową, lub podobnymi rozwiązaniami, zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy Ci znaleźć najlepszy sposób na wyeksponowanie Twoich produktów.