Wyzwania

  • Duże tempo realizacji
  • Zabudowy na wymiar
  • Ewolucja standardu meblowego

Rozwiązania

  • Meble płytowe
  • Meble metalowe
  • Dedykowane ekipy montażowe

Dla kogo: Świat Książki

W latach 2012-2019 zrealizowaliśmy dla sieci księgarni Świat Książki ponad 100 lokalizacji w całej Polsce. Projekt obejmował zabudowy meblowe, stoły ekspozycyjne wraz z montażem w lokalach na terenie kraju.


Meble do Księgarni Świat Książki

Firma Vonart została poproszona przez wiodącą krajową sieć księgarni – Świat Książki, planującą otwarcie blisko 150 lokalizacji, o umeblowanie swoich sklepów w celu zwiększenia zadowolenia klientów i zmaksymalizowania przestrzeni do ekspozycji książek. Sieć chciała zapewnić klientom wygodną i przyjemną wizualnie atmosferę do przeglądania i czytania, skupiając się głównie na półkach z książkami i witrynach.

Vonart ściśle współpracował z zespołem projektowym księgarni, aby zrozumieć specyficzne potrzeby rozwijającej się sieci.

Aby zapewnić terminową realizację projektu, Vonart powołał specjalny zespół i system zarządzania projektem, który nadzorował produkcję, kontrolę jakości i dostawę mebli do wszystkich 150 lokalizacji w ściśle określonym terminie.

Sieć była bardzo zadowolona z efektu końcowego, wyprodukowane na zamówienie regały były przestronne i dobrze zaprojektowane, a witryny były zarówno funkcjonalne, jak i przyjemne wizualnie. Nowe meble pomogły stworzyć przyjemne wizualnie środowisko do prezentacji książek i doprowadziły do wzrostu zadowolenia klientów i sprzedaży. Dedykowani Project Managerowie byli zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania klienta i zająć się wszelkimi problemami, które pojawiły się w trakcie realizacji projektu.

"Przedsiębiorstwo Vonart zrealizowało dostawy i montaż mebli do blisko 150 salonów sieci zlokalizowanych m.in w galeriach handlowych. Z pewnością rekomenduję Przedsiębiorstwo Vonart jako wiarygodnego i rzetelnego dostawcę mebli i wyposażenia sklepów dla sieci handlowych."

— Janusz Arsłanowow, Członek Zarządu Dressler Dublin

Zobacz inne case study:

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Szukasz rozwiązań dla swojej sieci handlowej ? Zostaw nam kontakt do siebie, odezwiemy się do Ciebie się w ciągu 1 dnia roboczego.