Wyzwania

  • szeroki asortyment katalogu meblowego
  • Zabudowy na wymiar
  • koordynacja prac na projektach

Rozwiązania

  • meble produkcji własnej
  • dedykowane ekipy montażowe
  • dedykowani Project Managerowie

Dla kogo: Lotos Paliwa

W latach 2019-2021 zrealizowaliśmy dla stacji paliw Lotos Paliwa ponad 10 lokalizacji w całej Polsce. Projekt obejmował zabudowy meblowe, lady kasowe, kąciki kawowe, regały ścienne, strefy gastro, wyposażenie łazienek, zaplecza oraz strefy konsumpcji i wypoczynku wraz z montażem w lokalach na terenie kraju i kompleksowe wyposażenie stacji.


Meble do stacji Lotos Paliwa

Vonart został wybrany przez Lotos Paliwa, sieć stacji benzynowych, do umeblowania i odnowienia 15 swoich lokalizacji w okresie 3 lat. Lotos Paliwa miał już projekty mebli, a rolą Vonart było ich wykonanie.

Vonart stworzył na zamówienie lady, regały, siedziska i meble łazienkowe dla stacji benzynowych. Aby zakończyć projekt zgodnie z harmonogramem, Vonart stworzył wyspecjalizowany zespół i wdrożył system zarządzania projektem, aby nadzorować produkcję, kontrolę jakości i dostawę mebli do wszystkich 15 lokalizacji.

Firma Lotos Paliwa była bardzo zadowolona z efektu końcowego. Wykonane na zamówienie lady były przestronne i praktyczne, regały dobrze skonstruowane, a siedziska i meble łazienkowe nowoczesne i funkcjonalne.

Współpraca pomiędzy Vonart a Lotos Paliwa zakończyła się sukcesem. Umiejętności produkcyjne Vonart pomogły zrealizować pomysły projektowe Lotos Paliwa, a ich niezawodny serwis zapewnił terminową dostawę wysokiej jakości mebli. Projekt ten jest jednym z najważniejszych osiągnięć Vonart.

"Przedsiębiorstwo Vonart zrealizowało dostawy i montaż mebli do blisko 150 salonów sieci zlokalizowanych m.in w galeriach handlowych. Z pewnością rekomenduję Przedsiębiorstwo Vonart jako wiarygodnego i rzetelnego dostawcę mebli i wyposażenia sklepów dla sieci handlowych."

— Janusz Arsłanowow, Członek Zarządu Dressler Dublin

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Szukasz rozwiązań dla swojej sieci handlowej ? Zostaw nam kontakt do siebie, odezwiemy się do Ciebie się w ciągu 1 dnia roboczego.