Co możemy dla Ciebie zrobić?


CIĘCIE CNC MŁOTECZKOWE BLACH

Cięcie młoteczkowe i perforowanie blach

Wydajnie wycinamy i przetłaczamy młoteczkowo na wykrawarce TRUMPF kształty z blach o maksymalnym wymiarze 1250x2500mm. Tniemy stal czarną, nierdzewną, mosiądz, aluminium i inne na bazie plików .stp .dwg lub .dxf . Jeżeli nie masz takiego pliku, możemy przygotować go dla Ciebie.

KOMPLEKSOWA OBRÓBKA BLACH

Kompleksowa obróbka stali

Pomagamy firmom w dostarczaniu kompletnych detali i komponentów ze stali. Ofertę cięcia laserowego blach uzupełniamy cięcie laserowym profili i rur, spawaniem, gięciem krawędziowym, walcowaniem, napawaniem i zgrzewaniem, szlifowaniem i lakierowaniem proszkowym.

Dla jakich branż perforujemy i przetłaczamy blachy?


Jesteśmy otwarci na klientów z różnych branż, więc jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w rozwoju biznesu, napisz do nas.

Produkcja maszyn

Produkcja urządzeń HVAC

Produkcja mebli i standów POS

Produkcja balustrad, sufitów, okładzin ściennych i ogrodzeń

Zaufali nam:


Katalog przykładowych rozwiązań


to tylko niektóre z naszych realizacji, napisz do nas jeżeli nie znalazłeś tego czego szukasz, dopasujemy projekt do Twojej inwestycji.

O cięciu blach metodą CNC / młoteczkową


Obróbka blach CNC

  • Max długość 1250x2500 mm,
  • Max grubość 3,0 mm

Blachy perforowane na zamówienie dla:

  • Obudowy metalowe, płyty czołowe,
  • Blachy perforowane,
  • Elementy wyposażenia wnętrz,
  • Elementy dekoracyjne,
  • Obudowy i wsporniki klimatyzatorów,
  • Elementy do obudów automatyki przemysłowej,

Wycinanie blach perforowanych metodą CNC

Wykrawanie młoteczkowe to proces wycinania otworów lub kształtów z blachy za pomocą specjalnego narzędzia zw. młoteczką i maszyny do obróbki blachy firmy Trumpf. Ta metoda jest szczególnie przydatna w produkcji blach perforowanych, które posiadają wiele powtarzalnych otworów. Wykrawanie młoteczkowe daje możliwość wycinania blach o różnej grubości, a także przetłaczania blachy, co zwiększa funkcjonalność elementów.

Wykrawanie blach CNC

W przemyśle motoryzacyjnym, wykrawanie młoteczkowe jest popularne ze względu na dużą precyzję i powtarzalność wytwarzanych elementów. Dzięki tej metodzie, możliwe jest wycinanie blach z dużą dokładnością oraz wytwarzanie elementów o skomplikowanych kształtach. Wykrawanie młoteczkowe ma przewagę nad cięciem laserowym, ponieważ narzędzie młoteczkowe może wytłaczać kilka otworów naraz, co przyspiesza proces produkcyjny.

Proces zamówienia


zobacz jak realizujemy zamówienia dla firm

Pliki DXF

Prześlij nam zapytanie z plikami .DXF lub .DWG . Dodaj ilości detali, materiał z jakiego chcesz je wyciąć oraz jego grubość. Jeżeli nie masz takich plików - zapytaj nas o wycenę przygotowania ich dla Ciebie przez nas.

Wycena

Na bazie przesłanych plików dostaniesz od nas wycenę usługi cięcia, czas jej realizacji i wszystkie informacje potrzebne do złożenia zamówienia.

Zamówienie

Na bazie kalkulacji składasz zamówienie, my potwierdzamy jego przyjęcie i przechodzimy do realizacji zlecenia. Wszystkie zamówienia realizujemy na bazie naszego OWS.

Cięcie

Po potwierdzeniu zamówienia realizujemy je w określonym terminie. Wszystkie zamówienia tniemy laserem fiber topowej, japońskiej marki AMADA.

Kompletacja

Pocięte detale pakujemy w standardowy sposób (folia stretch i palety za kaucją). Jeżeli potrzebujesz indywidualnego kompletowania np. etykietowanie, kompletowanie w zestawy, pakowanie w dedykowane opakowania - daj nam znać na etapie wyceny.

Ponowne zamówienie

Jeżeli zamawiasz ponownie te same detale, nie musisz nam już wysyłać plików. Ceny stali zmieniają się w czasie, dlatego wystarczy poprosić o rekalkulację i złożyć kolejne zamówienie.

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Szukasz rozwiązań dla swojej sieci handlowej ? Zostaw nam kontakt do siebie, odezwiemy się do Ciebie się w ciągu 1 dnia roboczego.