Regały sklepowe - konstrukcje bazowe

Przedsiębiorstwo Vonart produkuje meble, wyposażenie sklepów i regały sklepowe nieprzerwanie od 1990 roku. Przez lata działalności nasze produkty doceniło wiele firm w Polsce i Europie. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście standardów meblowych, dedykowanych konkretnym branżom. W naszej ofercie znajdują się usługi projektowania nowych systemów lub dopasowania nowych rozwiązań do istniejących systemów meblowych.

meble do drogerii Vonart

Słupki perforowane - noga regału

Nogi regałów charakteryzują się różnymi rodzajami perforacji dla innych systemów regałowych. Nogi wykonywane są z perforowanych profili stalowych o różnych przekrojach lub formowane z blach stalowych. Dostarczamy nogi o różnych głębokościach oraz wysokościach. Oferujemy nogi wolnostojące, dwustronne oraz naścienne. Nogi regałów sklepowych produkowane są z wysokiej jakości stali w dużych i małych seriach. Wszystkie nogi lakierowane są proszkowo i wyposażone w stopki lub kółka wdg wyboru klienta.

Plecy regału - perforowane lub pełne

Plecy regału stanowią o jego szerokości. Produkujemy plecy o szerokościach od 120cm do 40 cm oraz plecy wynikowe na wymiar. W naszej ofercie znajdują się plecy pełne lub perforowane ze stali, oraz plecy z płyt laminowanych, pełnych lub space-wall.

Perforacje blach

W ofercie Vonart znajduje się ok 45 typów perforacji standardowych. Na życzenie klienta tworzymy nowe zindywidualizowane standardy perforacji zarówno profili jak i pleców regałów. Do podstawowych typów perforacji zaliczyć można kwadratowe i okrągłe 10mm, perforacje z przesunięciem i regularne. Dzięki wysokiej jakości obróbce i nowoczesnej lakierni uzyskujemy bardzo wysoką jakość lakierowania blach, w tym krawędzi materiału.

Półki

Półki oferowane są w naszej firmie w szerokościach odpowiadających dostępnym szerokościom regałów od 120cm do 40 cm oraz standardowo przyjętym w sklepach głębokościach. Oferujemy szeroki zakres półek – od półek prostych, przez półki kubełkowe po półki specjalistyczne np. prasowe. Wszystkie półki Vonart powstają w procesie formowania blach stalowych. Nasze półki posiadają wzmocnienia dzięki czemu charakteryzują się wyjątkową jakością oraz odpornością na ciężar zatowarowania.

Akcesoria specjalistyczne - półki i zawieszki

Vonart oferuje specjalistyczne półki oraz zawieszki na perforacje dedykowane do produkowanych systemów regałów sklepowych. Oprócz szerokiej gamy gotowych rozwiązań oferujemy możliwości projektowania i produkcji indywidualnych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb związanych z ekspozycją danego produktu.

Regały sklepowe - galeria  gotowych zastosowań naszych rozwiązań systemowych