Aranżując lokal spożywczy, warto zdecydować się na współpracę z doświadczoną firmą meblarską, która dokładnie dopasuje zamawiane instalacje do wymiarów Twojego pomieszczenia. Zastanawiasz się, ile kosztuje wyposażenie sklepu spożywczego? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj kluczowe zalety personalizowanych systemów meblowych.

Ile kosztuje wyposażenie sklepu spożywczego? Regały i półki specjalistyczne

W ofercie naszego sklepu dostępne są minimalistyczne regały sklepowe z modułowymi komponentami. Klasyczny design mebla skupi wzrok klienta, nie odciągając jednak jego uwagi od prezentowanego asortymentu. Proponujemy cztery warianty kolorystyczne instalacji – regały czarne, ciemnoszare, popielate oraz białe.

Planujesz remont Twojego lokalu i zastanawiasz się, ile kosztuje wyposażenie sklepu spożywczego? Nasi eksperci oferują meble sklepowe w różnych modelach, m.in. regały wolnostojące w rzędzie, niskie wolnostojące, niskie dwustronne lub wysokie naścienne. Ich ceny rozpoczynają się już od 348 złotych.

Klienci sklepu Vonart chętnie decydują się również na kompatybilne półki proste, z ogranicznikami, wzmocnione lub drewniane. Ile kosztuje wyposażenie sklepu spożywczego? Modularne dodatki można zakupić już od 28 złotych.

Lady sklepowe – funkcjonalność i estetyczny design

Dużym zainteresowaniem internautów cieszą się także lady kasowe z modułowymi akcesoriami. Konstrukcje poddawane są pełnej indywidualizacji – nasi specjaliści dopasowują zarówno wymiary mebla, jak i ostateczny rozkład półek.

Co ważne, lady sklepowe mogą zostać wyposażone m.in. w otwory na kable oraz klipsy zabezpieczające. Dobrym rozwiązaniem jest również wydzielenie specjalnej przestrzeni do montażu kas i czytników kodów kreskowych.

Ile kosztuje wyposażenie sklepu spożywczego? Meble ze stali

Oferowane przez nas systemy meblowe mogą zostać wyprodukowane z różnorodnych materiałów, takich jak aluminium, drewno lite, kamień, okleiny drewnopodobne lub stal. Meble z metalu cieszą się szczególną popularnością pośród klientów naszego sklepu. Konstrukcje te wycinane są za pomocą tnąco-grawerującej maszyny japońskiego producenta Amad. Laser pozwala na dokładne opracowanie brzegów i mniejszych elementów mebla.

Ceny instalacji zależne są od wielu czynników, takich jak wymiary i model mebla oraz rodzaj surowców użytych do jego produkcji.

Zastanawiasz się, ile kosztuje wyposażenie sklepu spożywczego? Poznaj ofertę firmy Vonart

Regały, półki, gabloty, stoły ekspozycyjne – nasi specjaliści oferują wysokiej jakości systemy meblowe, które wytwarzane są z różnorodnych materiałów. Wiesz już, ile kosztuje wyposażenie sklepu spożywczego i zastanawiasz się, które z akcesoriów najlepiej sprawdzą się w Twoim lokalu? A może zastanawiasz się nad wyposażeniem sklepu zoologicznego? Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną specyfikację mebli sklepowych Vonart.