MEBLE NA ZAMÓWIENIE DO DROGERII

Meble dla drogerii

Meble do drogerii – najwyższa jakość i trwałość

Meble do drogerii firmy Vonart tworzone są z myślą o funkcjonalności. Oferujemy Państwu najwyższą jakość i trwałość produktów, szeroki asortyment ułatwiający indywidualną aranżację wnętrz oraz dbałość o detale. W naszym asortymencie znajdą Państwo polskie produkty wykonane z największym zaangażowaniem i trwałością. Nasze moduły kasowe, stoły ekspozycyjne, regały oraz gondole sklepowe wyróżniają się wysoką jakością. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, w którym pracują wykwalifikowani specjaliści. 

Czytaj więcej

Do naszych realizacji wybieramy wyłącznie markowe materiały i podzespoły. Ponadto współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami.

Meble do drogerii – standardowe i indywidualne

W naszej ofercie znajdą Państwo standardowe meble do drogerii. Oferujemy jednak również możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Chętnie podejmujemy się realizacji niestandardowych projektów, dostosowanych do Państwa wizji i oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje były funkcjonalne i ułatwiały stworzenie przyjaznego oraz użytecznego wnętrza. Dbamy również o dobór odpowiedniej kolorystyki, która odda charakter Państwa marki. Także w tym aspekcie oferujemy pełną dowolność oraz indywidualizację lakierowania mebli w oparciu o paletę RAL.

Optymalne rozwiązania dla drogerii

Meble do drogerii firmy Vonart wyróżniają się również możliwością dowolnej konfiguracji, dzięki zastosowaniu perforowanych słupków konstrukcyjnych. Takie rozwiązanie sprawia, że regały, gondole oraz moduły kasowe bez trudu dopasują Państwo do swoich potrzeb – zarówno pod kątem wysokości, jak i głębokości półek.

W naszej ofercie znajdą Państwo także szeroki asortyment akcesoriów z PCV, który umożliwi wyeksponowanie wybranych produktów. Modułowość systemów mebli Vonart ułatwia prosty i łatwy montaż, do którego nie trzeba używać żadnych narzędzi. Pozwala to na łatwą modyfikację ekspozycji i zmianę układu w oparciu o Państwa wizję oraz potrzeby.

Dodatkową zaletą naszych mebli jest fakt, że w obrębie jednego systemu są one w pełni kompatybilne ze akcesoriami i półkami. System umożliwia korzystną prezentację wybranych przez Pastwa grup najważniejszych grup towarowych. Szeroki wybór asortymentu, w tym elementów konstrukcji regałów, daje dostęp do nowych możliwości i pozwala stworzyć wyjątkowy wystrój drogerii, odpowiadający Państwa wizji oraz specyfice marki.  

Czytaj mniej

meble sklepowe, meble do drogerii, wyposażenie sklepów, shopfitting
meble do drogerii Vonart
meble do drogerii Vonart
Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Szukasz rozwiązań dla swojej sieci handlowej ? Zostaw nam kontakt do siebie, odezwiemy się do Ciebie się w ciągu 1 dnia roboczego.