Wycinanie laserowe w metalu – wysoka precyzja i solidne wykonanie

Cięcie w metalu wymaga dokładności i przywiązywania wagi do szczegółów, żeby efekt był zadowalający. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy precyzyjne wycinanie laserowe w metalu. Wykonywane przez nas cięcia podnoszą funkcjonalność mebli i innych metalowych elementów, a na dodatek sprawiają, że zyskują one estetyczny wygląd.

Laserowe wycinanie w metalu z dbałością o detale

Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym i zespołem fachowców, którzy wykorzystują swoje bogate doświadczenie, by laserowe wycinanie było dokładne. Od lat realizujemy rożnego rodzaju zlecenia dla przedsiębiorstw. Wykonujemy zarówno standardowe projekty, jak i indywidualne zlecenia, dostosowane do potrzeb przedsiębiorcy. Wyróżnia nas elastyczne podejście, które przekłada się na wysoką jakość wykonywanych przez nas cięć.

Zawsze dbamy o to, by byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Wycinanie laserowe w metalu wykonujemy z dbałością, dlatego w ręce klientów trafiają meble i inne metalowe elementy ze starannie wyciętymi fragmentami. Wszystkie są wykonane z solidnych, trwałych materiałów. Każdy detal jest idealnie dopracowany, tak by całość wyglądała korzystnie i była funkcjonalna. Gładkie krawędzie sprawiają dodatkowo, że wyciętych elementów można bezpiecznie dotykać, a metalowe konstrukcje spełniają wymogi BHP.

Wycinanie laserowe w metalu – gwarancja precyzji

Laserowe wycinanie wykonane przy użyciu odpowiedniego sprzętu charakteryzuje się dokładnością, którą trudno osiągnąć w jakikolwiek inny sposób. Cechuje je przede wszystkim:

 • mała strefa wpływu ciepła,
 • wąska szczelina cięcia,
 • niewielka ilość wprowadzonego ciepła,
 • minimalna deformacja,
 • czyste i prostopadłe krawędzie,
 • bardzo małe nierówności powierzchni rozdzielenia.

Dbamy o to, by każdy z naszych klientów mógł korzystać z precyzyjnie wyciętych metalowych mebli. Dlatego wykorzystujemy wysokiej jakości maszyny, a do ich obsługi zatrudniamy doświadczonych fachowców. Oni dbają o to, by zachowana została tolerancja wymiarów ciętych elementów konstrukcyjnych. Żeby to osiągnąć, prowadzą strumień tnący w taki sposób, by cięcie laserem Wrocław było dokładne. Korzystają przy tym ze stabilnych sprzętów z naszego parku maszynowego. Są one niezwykle odporne na drgania i mają dobrą powtarzalność ruchów roboczych. Dzięki temu pozwalają osiągnąć zamierzony efekt.

Laserowe wycinanie z wysokiej jakości sprzętem

Najlepsze rezultaty osiąga się korzystając z nowoczesnych maszyn. Z tego powodu do realizacji zleceń wykorzystujemy laser Esis 3015 japońskiego producenta Amada. Pozwala on na laserowe wycinanie różnego rodzaju metali o poniższych parametrach:

 • stal czarna – grubość do 25 mm
 • stal ocynkowana, galwanizowana – grubość do 3 mm
 • stal nierdzewna, stal kwasoodporna – grubość do 12 mm
 • aluminium – grubość do 8 mm
 • miedź – grubość do 4 mm
 • mosiądz – grubość do 5 mm
 • maksymalny wymiar arkusza do 1500 x 3000 mm.

W zależności od tego, w jakim metalu należy zrobić cięcia, dostosowujemy do niego ustawienia maszyny. To pozwala za każdym razem wykonywać dokładne cięcie laserem. W rezultacie nasi klienci otrzymują precyzyjnie wykonane elementy z metalu.

Wycinanie laserowe nie tylko dla lokalnych przedsiębiorców

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu – to właśnie w stolicy Dolnego Śląska wykonujemy cięcia w metalu. Mimo to chętnie współpracujemy również z klientami z innych miast Polski. Przyjmujemy także zlecenia od zagranicznych, europejskich firm. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców, którzy w swoich sklepach, magazynach i innych obiektach korzystają z mebli i innych metalowych elementów z wyciętymi przez nas fragmentami.

Cięcie laserem to jedna z naszych usług, którą wyceniamy indywidualnie dla każdego klienta. Na ostateczny koszt wpływa m.in.:

 • wielkość zamówienia,
 • czas, który trzeba poświęcić na jego wykonanie,
 • powtarzalność.

Zapraszamy do kontaktu! Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania związane z wycinaniem laserowym oraz zajmiemy się wyceną zlecenia.

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Szukasz rozwiązań dla swojej sieci handlowej ? Zostaw nam kontakt do siebie, odezwiemy się do Ciebie się w ciągu 1 dnia roboczego.