Oferujemy usługi z zakresu projektowania koncepcyjnego wnętrz komercyjnych. Od podstaw tworzymy lub wspieramy proces tworzenia konceptów sklepów, kawiarnii i innych wnętrz komercyjnych. 30 lat doświadczenia dało nam wiedzę jakie wnętrza sprzedają najlepiej. Chętnie podzielimy się tą wiedzą z Tobą tak aby Twój sklep przynosił zyski.

Naszym klientom udzielamy każdego potrzebnego wsparcia na drodze do wyposażenia sklepu. Aranżujemy sklepy, tworzymy listy zamówień, zajmujemy się logistyką wysyłek. Mamy doświadczenie we współpracy z dużymi sieciami handlowymi z różnych branż. Pracujemy sprawnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Pracujemy w oparciu o nasze 30 letnie doświadczenie oraz najnowsze trendy w światowym projektowaniu wnętrz komercyjnych. Od lat uczestniczymy aktywnie jako wystawcy w największych światowych targach branży retail takich jak np. Euroshop Dusseldorf.

Współpracując z klientami korporacyjnymi wiemy jak ważne jest dopasowanie do istniejących w ich strukturze satndardów. Dotyczy to zarówno dopasowania standardów mebli i wyposażenia sklepów jak i standardów operacyjnych dotyczących współpracy.

Wiedza i doświadczenie

Mamy 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji mebli i wyposażenia sklepów.

Feedback

Słuchamy klientów oraz wspieramy procesy decyzyjne z zakresu aranżacji i wyposażenia sklepów.

Customer experience

Tworzymy wnętrza nastawione na klienta i jego doświadczenia podczas wizyty w projekotwanych wnętrzu.

Customer flow

Aranżując sklep, kierujemy ruchem w sklepie tak aby maksymalizować sprzedaż.

Współpraca

Wspieramy klientów każdym aspekcie zamówienia od projektu po wysyłkę mebli i ich montaż.

Międzynarodowa sprzedaż

Współpracujemy z klientami z całego świata.