Projektowanie sklepów

Projektowanie sklepów to jeden z elementów dziłalności Przedsiębiorstwa Vonart od 1989 roku. Firma od 30 lat lat projektuje, produkuje i dostarcza meble i wyposażenie sklepów. Nasi doświadczeni projektanci zaprojektują dla Państwa aranżacje sklepu który sprzedaje. Proces projektowania sklepu składa się z kilku następujących po sobie etapów:

projekt wstępny

Mamy doświadczenie w projektowaniu nowych konceptów od postaw. Nasi projektanci opracowują dla Państwa koncepty oraz rozwiązania sklepów zgodnie z założonymi wytycznymi marki oraz budżetem. Projekt wstępny poddawany jest poprawkom, na jego kanwie powstaje projekt koncepcyjny. Na tym etapie stawiamy podstawowe tezy koncepcji. Opracowujemy układ funkcjonowania, rozkład lokalu i sposobu korzystania z przestrzeni. Szukamy inspiracji, odniesień, materiałów, którymi wybudujemy konkretny klimat projektowanej przestrzeni. Oprócz moodboardów przygotowujemy wizualizacje wstępne uwzględniające najważniejsze założenia koncepcji. Równolegleprzygotowujemy szki nazwy konceptu oraz sposób identyfikacji

projekt koncepcyjny

Po przedstawieniu projektu wstępnego korygujemy model wstępnie projektowanego środowiska o dokładniejsze założenia projektu technologicznego. Składamy finalną paletę materiałów i klarujemy wizję tez projektowych. Tworzymy finalne wizualizacje, rozwinięte o branding we wnętrzu na przykładach potrzebnych elementów. Uszczegóławiamy koncepcję o projekt autorskich mebli ekspozycjnych, dobór wyposażenia stałego oraz projekt oświetlenia.

projekt wykonawczy

Po zaakceptowaniu koncepcji zagłębiamy się w detal. Tworzymy rysunki dla poszczególnych branż i fachowców, z którymi konsultujemy rozwiązania budowlane. Rysujemy projekty wykonawcze mebli, zabudów, barów. Przeprowadzamy symulacje oświetlenia. Dodatkowo zakres może uwzględniać projekt do pozwolenia na budowę, projekty wykonawcze branżowe oraz wszelakie uzgodnienia wynikające z dodatkowych uwarunkowań.

Projektowanie sklepów to nasza specjalność, aby dowiedzieć się więcej, porozmawiać lub uzyskać ofertę na zaprojektowanie sklepu – skontaktuj się z nami.

stoły ekspozycyjne

Projektowanie sklepów

Aby dowiedzieć się więcej, porozmawiać lub uzyskać ofertę napisz do nas na: zapytania@vonart.com.pl