Dlaczego warto wybrać Vonart ?

Stal i drewno w jednym miejscu

Oszczędzasz czas i pieniądze, dlatego że niwelujemy ryzyka związane z koordynacją odrębnych dostawców poprzez własną produkcję metalową i drewnianą.

Wsparcie projektowe

Nasi projektanci wiedzą jak zrealizować Twoją wizję poprzez dobranie optymalnych rozwiązań technologicznych tak aby projekt.

Gwarancja ceny

Jesteśmy w stanie zagwarantować stałą cenę naszych wyrobów, przy spełnieniu określonych warunków handlowych.

Wizualizacje 3D

Twoja wizja zostanie zobrazowana przez nasz dział projektowy na bezpłatnych, fotorealistycznych wizualizacjach 3D.

Gwarancja kompatybilności

Gwarantujemy kompatybilność nowych mebli i akcesoriów od Vonart z Twoim obecnym systemem meblowym. Oznacza to np. że nowe półki będą pasować do starych słupków.

Dedykowany Project Manager

Twój projekt poprowadzi dedykowany PM, który skoordynuje wszystkie etapy prac - od projektu, przez realizację na transporcie i montażu kończąc. Dzięki temu, w łatwy sposób sprawdzisz na jakim etapie jest Twój projekt, nie tracąc czasu na komunikacyjny "głuchy telefon"

Jakie meble sklepowe możemy dla Ciebie wyprodukować ?

Meble systemowe

Metalowe meble systemowe dedykowane różnym branżom.

Meble dedykowane

Meble dedykowane konkretnym zadaniom sprzedażowym i marketingowym jak meble POP, POS i displaye.

Zabudowy meblowe

Lady kasowe, przymierzalnie, zabudowy na wymiar.

Meble według Twojego projektu

Stojaki, standy, regały i wiele innych.

Jak wygląda proces zamawiania i realizacji ?

Całość procesu poprzedzona jest krótką 15 minutową rozmową z naszym ekspertem. Podczas konsultacji możemy omówić projekt, zadanie lub pomysł i sprawdzić czy nasze firmy do siebie pasują. Podczas rozmowy sprawdzamy czy jesteśmy w stanie zaoferować sensowne rozwiązanie – upewniamy się, że mamy do tego wiedzę i technologię. Doświadczenie w produkcji mebli nauczyło nas w czym jesteśmy dobrzy, dlatego zostawiamy sobie prawo do rezygnacji z zamówienia, jeżeli widzimy , że projekt wykracza poza nasze kompetencje lub przewagi konkurencyjne.

ZOBACZ PROCES

Zaufali nam:


Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Szukasz rozwiązań dla swojej sieci handlowej ? Zostaw nam kontakt do siebie, odezwiemy się do Ciebie się w ciągu 1 dnia roboczego.