NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI POWŁOKA LAKIERNICZA W DOWOLNYM KOLORZE

Lakierowanie proszkowe to stosunkowo nowa technika, polegająca na pokrywaniu elementów metalowych warstwą farby. Stosuje się ją zarówno w celach dekoracyjnych, jak i estetycznych.

W skład farby, wykorzystywanej przez lakiernie / malarnie proszkowe, wchodzą dwa komponenty – cząsteczki żywicy (tworzące warstwę ochronną) oraz pigment (nadający kolor). Farba jest nanoszona na powierzchnię metalu (np. blachy ze stali nierdzewnej) za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego.

Zalety lakierowania proszkowego:

  • duża odporność na niekorzystne czynniki (korozja, zmiany temperatur, ścieranie, itp.),
  • dobre parametry ochronne,
  • estetyczny wygląd,
  • możliwość personalizacji malowania (kolor, grubość i struktura powłoki),
  • przyjazność dla środowiska naturalnego.

Więcej niż lakiernia proszkowa

Przedsiębiorstwo Vonart posiada ponad 25-letnie doświadczenie w dziedzinie lakierowania metalu. Nasza malarnia proszkowa jest w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie. Na tle konkurencji wyróżniają nas znakomite efekty, terminowość wykonywanych usług oraz konkurencyjna cena.

Cennik jest ustalany indywidualnie z klientem w zależności od rodzaju zlecenia, ilości oraz wymiarów detali. Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć ile kosztuje lakierowanie proszkowe, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Udzielą oni odpowiedzi na wszelkie pytania, fachowo doradzą i zaproponują najlepsze rozwiązania.

Vonart – więcej niż lakiernia proszkowa!