KREATYWNOŚĆ / FUNKCJONALNOŚĆ / DESIGN

Siłą naszej firmy jest zespół młodych i kreatywnych ludzi pracujących w naszym zespole projektowym. Praca naszego zespołu projektowego to podstawowy etap współpracy z każdym nowym klientem. W oparciu o poznane potrzeby i problemy klienta projektanci proponują rozwiązanie. Opracowywane przez nas rozwiązania są proste, funkcjonalne oraz efektowne. Wartością przewodnią dla pracy naszych projektantów jest optymalizacja projektu, przez którą rozumiemy siłę prostych rozwiązań oraz maksymalizację funkcjonalności produktu.

Vonart jest firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją mebli sklepowych, regałów metalowych i szeroko pojętego wyposażenia sklepów, która powstała z we Wrocławiu w 1990 roku. Firma jako jedna z pierwszych na polskim rynku zajmowała się produkcją mebli sklepowych z metalu. Przez lata działalności firma do swoich usług włączyła projektowanie i produkcję mebli na zamówienie oraz aranżację przestrzeni komercyjnych.

Naszą siłą są ludzie – zespół młodych, kreatywnych projektantów, którzy nie boją się trudnych zadań. Nasz zespół projektowy pracuje nad rozwiązaniami w oparciu o znajomość procesów technologicznych oraz aktualnych trendów w designie. Vonart oferuje szeroką ofertę gotowych standardów mebli sklepowych, ale jednocześnie chętnie podejmuje się opracowywania rozwiązań szytych na miarę dla klienta. Blisko 30 lat doświadczenia w produkcji wyposażenia sklepów pozwala nam realizację najbardziej skomplikowanych projektów dla wymagających klientów.

Vonart posiada fabrykę mebli zlokalizowaną we Wrocławiu, zatrudniającą blisko 50 osób. Fabryka wyposażona jest w najnowocześniejsze maszyny gwarantujące najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Jakość wykonania ma ogromne znaczenie dla wieloletniej trwałości naszych mebli ale także dla ich funkcjonalności.

Firma dysponuje własnymi ekipami montażowymi, w których pracują znający doskonale specyfikę naszej branży montażyści. Znamy specyfikę rynku retail, w którym nie ma miejsca na niespodzianki. Nasze dobrze wyposażone ekipy montażowe sprawnie i bez przeszkód montują sklepy w całej Polsce zgodnie z przekazanymi przez klienta harmonogrami.

Do grona naszych klientów zaliczają się duże sieci sprzedaży detalicznej z różnych branż, ale także lokalne przedsiębiorstwa. Zaopatrujemy w meble i regały sklepy wielkopowierzchniowe oraz małe sklepiki. Produkujemy wyposażenie aptek, sklepów spożywczych, salonów prasowych, sklepów papierniczych, sklepów z zabakami, sklepów odzieżowych, kiosków. Wyposażamy