Cięcie laserem w metalu przez specjalistów

Cięcie laserowe stali to ważny element oferty firmy Vonart. Posiadamy wysokiej klasy park maszynowy, który umożliwia nam realizację nawet nietypowych zleceń. Dzięki temu Państwa meble mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb i charakteru marki.

Cięcie laserem – Wrocław

Zatrudniamy najlepszych ekspertów, którzy specjalizują się w realizacji zarówno standardowych projektów, jak i indywidualnych zleceń. Zwracamy uwagę na detale, dlatego cięcie laserem jest zawsze przeprowadzane z najwyższą dbałością i starannością. Wykorzystujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości, co gwarantuje trwałość naszych mebli i elementów.

Laserowe cięcie stali to proces często wykorzystywany w przemyśle i produkcji. Narzędzia, z których korzystamy sprawiają, że otrzymują Państwo produkty wykonane starannie oraz wytrzymałe. Miejscem, gdzie realizujemy wszystkie zlecenia jest Wrocław, ale zamówienia na cięcie laserem przyjmujemy od firm z całej Polski i Europy.

Cięcie laserem w metalu – co warto wiedzieć?

Cięcie laserem charakteryzuje:

 • mała strefa wpływu ciepła,
 • wąska szczelina cięcia,
 • niewielka ilość wprowadzonego ciepła,
 • minimalna deformacja,
 • czyste i prostopadłe krawędzie,
 • bardzo małe nierówności powierzchni rozdzielenia.

Aby cięcie laserem było wysokiej jakości, a tolerancja wymiarów ciętych elementów konstrukcyjnych została zachowana, należy spełnić określone warunki. Konieczne jest dokładne prowadzenie strumienia tnącego, w połączeniu z dobrą, stabilną maszyną do cięcia o dużej odporności na drgania i o dobrej powtarzalności ruchów roboczych. Spełnienie takich wymagań umożliwia nam nasz park maszynowy. Duże znaczenie ma także wykwalifikowany personel, którego specjalizacją jest cięcie laserem. Wrocław jest miastem, gdzie meble i inne metalowe elementy są z dbałością wycinane, by mogły później trafić do Państwa rąk.

Laserowe cięcie − precyzja wykonania

Korzystamy z nowoczesnego lasera Esis 3015 japońskiej firmy Amada. Umożliwia on precyzyjne cięcie laserem stali o parametrach :

 • stal czarna – grubość do 25 mm
 • stal ocynkowana, galwanizowana – grubość do 3 mm
 • stal nierdzewna, stal kwasoodporna – grubość do 12 mm
 • aluminium – grubość do 8 mm
 • miedź – grubość do 4 mm
 • mosiądz – grubość do  5 mm
 • maksymalny wymiar arkusza do 1500 x 3000 mm

Nie tylko Wrocław – realizacja usług

Siedzibą firmy Vonart jest miasto Wrocław, ale swoje usługi, w tym również cięcie laserem, oferujemy przedsiębiorcom z całego kraju, a także z zagranicy. Stolica Dolnego Śląska to miejsce, gdzie znajduje się nasza fabryka, dlatego też Wrocław jest dla nas bardzo ważny – wielu lokalnych przedsiębiorców miało już okazję przekonać się o jakości naszych usług!

Laserowe wycinanie w metalu to część naszej oferty, która podlega indywidualnej wycenie. Jej koszt zależy od czasu potrzebnego realizację zlecenia, jego wielkości oraz powtarzalności. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji lub wyceny zlecenia.

Aby uzyskać wycenę prosimy pozostawić kontakt korzysając z formularza poniżej.

Proszę wybrać odpowiedni do Państwa zapytania dział naszej firmy.
Informujemy, że podane przez Państwa w formularzu kontaktowym dane będą przetwarzane przez Przedsiębiorstwo Vonart Sp. z o.o. sp. k., 53-609 Wrocław, ul. Fabryczna 10 NIp 8943127385, dla celów związanych z odpowiedzią na pytanie lub w związku z rozpatrywaniem ewentualnych wniosków i skarg. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla kontaktu z Państwem. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania.