Projektowanie mebli

Projektowanie mebli to trzon działalności Przedsiębiorstwa Vonart. Jako producent mebli firma w naturalny sposób tworzy projekty dla klientów oraz na własne potrzeby produkcyjne. Oferta projektowania mebli polega na tworzeniu nowych konceptów dopasowanych do potrzeb klienta, budżetu oraz funkcji jakie ma spełniać dany mebel.

Materiały produkcyjne

Nasi projektanci mają duże doświadczenie w projektowaniu mebli na bazie konstrukcji stalowych, aluminiowych, drewnianych (płyty laminowane, drewno naturalne), PCV i szkła. Bardzo często podejmujemy się nietypowych projektów, zawierających nietypowe materiały jak np cor-ten, mosiądz, miedź, stal nierdzewna. Jako producent mamy bardzo duże doświadczenie i wiedzę na temat materiałów, ich właściwości i konsekwencji płynących z ich stosowania. Pozwala nam to trzymać pod kontrolą budżet projektu przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów estetycznych.

Meble które sprzedają

Najważniejszym założeniem projektowym jest funkcja mebla, a w przypadku mebla sklepowego jest to sprzedaż. Mebel ma przedewszystkim sprzedawać i to jest bardzo istotne kryterium, brane pod uwagę przy tworzeniu nowych koncepcji. Celem naszych projektantów jest stworzenie mebla, który będzie w optymalny sposób prezentował produkt. Meble projektowane przez Vonart są meblami:0

  • skutecznie sprzedającymi
  • atrakcyjnymi wizualnie
  • funkcjonalnymi
  • trwałymi

 


Projektowanie mebli

Aby dowiedzieć się więcej, porozmawiać lub uzyskać ofertę napisz do nas na: zapytania@vonart.com.pl