Wózki na towar – specjalistyczne wózki sklepowe

W ofercie Przedsiębiorstwa Vonart znajdują się specjalistyczne, projektowane i produkowane na zamówienie wózki i pomocniki. Wózki na towar stanowią nieocenioną pomoc w zatowarowaniu sklepu, w kompletowaniu zamówień oraz przewożeniu dostaw. Wózki na towar Vonart charakteryzują się wysoką jakością i odpornością na zużycie. Dodatkowo od standardowych wózków odróżnia je możliwość personalizacji i wykonania wózków estetycznych , dopasowanych do marki firmy klienta.

Optymalizacja pracy w sklepie samoobsługowym

Profesjonalnie przystosowane stanowisko pracy osoby prowadzącej zatowarowanie regałów przyniesie wymierne korzyści czasowe a co za tym idzie również finansowe Twojej firmie. Jednorazowa inwestycja spowoduje znaczący wzrost efektywności, ze względu na optymalizację czasu – wszystko co konieczne zawsze znajduje się pod ręką, jest łatwiejsze w użyciu i nie wymaga takiego zaangażowania jak podczas pracy bez tego typu narzędzi

Wózki na towar – możliwości personalizacji zamówienia

Mobilne pomocniki sklepowe Vonart można dopasować pod potrzeby klienta pod wieloma względami. Do podstawowych należą:

  • wymiary
  • kształt
  • udźwig
  • wyposażenie w hamulce
  • rodzaj kółek
  • rodzaj prowadzenia

A także detale wpływające na estetykę produktu:

  • kolor lakierowania konstrukcji
  • branding, dodanie logotypów, charakterystyczny kształt produktu
  • dopasowanie wizerunku produktu do stosowanych mebli sklepowych
  • dopasowanie do wizerunku marki zamawiającego

Wózki na towar – zamówienie i dostawa

Wózki na towar i pomocniki projektowane są i produkowane na zamówienie. Nasza firma prowadzi usługi z zakresu doradztwa i projektowania co pozwala na stworzenie produktu dopasowanego w 100 % do potrzeb zamawiającego. Produkty Vonart charakteryzują się wysoką jakością wykonania między innymi dzięki nowoczesnej lakierni proszkowej. Nakładana za pomoca nowoczesnych narzędzi powłoka lakiernicza charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością na ścieranie i bardzo dobrze zabezpiecza przed korozją stal.

Dowiedz się więcej na temat naszych porad i rozwiązań optymalizujących pracę w Twoim sklepie czytając naszego bloga. 

Projekt, realizacja, dostawa i montaż.

Przedsiębiorstwo Vonart oferuje kompleksowe usługi skierowane do siecii handlowych oraz innych obiektów komercyjnych. Firma oferuje usługi z zakresu projektowania i produkcji dopasowanego do potrzeb klienta produktu, logistyki, montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Przedsiębiorstwo Vonart dzięki blisko 30 latom doświadczenia doskonale sprawdza się przy kompleksowych realizacjach takich jak re-branding, adaptacja nowych lokali oraz remonty/renowacje istniejących. Aby poznać dokładnie naszą kompleskową ofertę wyposażenia sklepów klikjnij tutaj.