Vonart został założony w 1990 roku we Wrocławiu. Od blisko 30 lat firma zajmuje się produkcją mebli i wyposażenia dla sklepów różnych branż. We wczesnych latach działalności firma produkowała głównie meble do sklepów muzycznych, i z biegiem lat i ewolucją polskiego rynku sprzedaży detalicznej rozszerzała zakres swojej działalności. Firma pod początku istnienia pozostaje w jednych rękach, dzięki czemu zachowuje niezmiennie swój unikalny styl i charakter.

Przedsiębiorstwo Vonart współpracuje z dużymi klientami będącymi liderami w swoich branżach w zakresie sprzedaży detalicznej i hurtowej, ale także z lokalnymi przedsiębiorcami prowadzącymi wyspecjalizowane sklepy i inne przestrzenie komercyjne.

Ze wszystkimi klientami współpracujemy w oparciu o wypracowane przez lata zasady dotyczące wysokiej etyki pracy i zatrudnienia, pozwalające nam na utrzymanie najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów i usług.

Naszą misją jest oferowanie naszym klientom mebli, które sprzedają.

Naszym celem jest rozwój spółki oraz zwiększanie zasięgu naszej działalności mając na względzie odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych pracowników i parterów, a także dbałość o etyczne postępowanie w biznesie.

Dodatkowym celem jest naszej rozwój marki Icon Concept Design, oferującej rozwiązania i usługi skierowane do klientów biznesowych z branży HORECA oraz segmentu mebli sklepowych premium.

Historia

Mamy 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji mebli i wyposażenia sklepów.

Park maszynowy

Wykorzystujemy najnowocześniejszy park maszynowy, w którego skład wchodzą wykrawarki laserowe i CNC, prasy, spawalnia, nowoczesna lakiernia proszkowa.

Design

Mamy własny, doświadczony zespół projektantów i architektów gotowych na każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie.

Wizualizacje 3D

Pracujemy w oparciu o nowoczesne programy projektowe co pozwala nam na łatwe tworzenie wizualizacji tworzonych przez nas produktów.

Precyzja

Wykorzystanie w produkcji narzędzi jak np. wykrawarka laserowa, działająca w oparciu o cyfrowe projekty pozwala nam na najwyższą możliwą jakość i powtarzalność naszych produktów.

Elastyczność

Nie jesteśmy korporacją, co pozwala nam na elastyczność nie osiągalną dla dużych firm. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i nie ma dla nas projektów niemożliwych.

W ciągu 30 lat działalności zaufali nam m.in.: