Opis stanowiska :

Lider Produkcji

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • organizacja i planowanie produkcji
  • składanie zamówień, monitorowanie statusu realizacji zamówień, negocjacje cen i warunków dostaw, prowadzenie rejestru zamówień
  • planowanie logistyki zamówień i dostaw zgodnie z harmonogramem produkcji
  • prowadzenie systemu magazynowego
  • przygotowanie dokumentów RW
  • monitorowanie stanów magazynowych
  • logistyka i zamawianie usług transportowych i wysyłek

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • samodzielność, sumienność, terminowość, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość rynku produktów stalowych

Oferujemy:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze
  • 3 miesięczny okres próbny
  • wynagrodzenie od 4500 zł netto /miesięcznie
  • pakiet sportowy dla chętnych
  • pakiet medyczny dla chętnych

CV można dodatkowo wysyłać na adres mailowy: sekretariat@vonart.com.pl w tytule maila : “CV: Specjalista Zaopatrzenie”