Co możemy dla Ciebie zrobić?


CIĘCIE LASEREM BLACH

Cięcie laserowe stali

Wydajnie wycinamy dowolne kształty z blach o maksymalnych wymiarach 1500x3000 mm. Tniemy stal czarną, nierdzewną, mosiądz, aluminium i inne na bazie plików .dwg lub .dxf . Jeżeli nie masz takiego pliku, możemy przygotować go dla Ciebie.

KOMPLEKSOWA OBRÓBKA BLACH

Kompleksowa obróbka stali

Pomagamy firmom w dostarczaniu kompletnych detali i komponentów ze stali. Ofertę cięcia laserowego blach uzupełniamy cięcie laserowym profili i rur, spawaniem, gięciem krawędziowym, walcowaniem, napawaniem i zgrzewaniem, szlifowaniem i lakierowaniem proszkowym.

Dla jakich branż tniemy blachy laserowo ?


Jesteśmy otwarci na klientów z różnych branż, więc jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w rozwoju biznesu, napisz do nas.

Produkcja maszyn

Produkcja urządzeń HVAC

Produkcja mebli i standów POS

Produkcja urządzeń elektronicznych

Katalog przykładowych rozwiązań


to tylko niektóre z naszych realizacji, napisz do nas jeżeli nie znalazłeś tego czego szukasz, dopasujemy projekt do Twojej inwestycji.

Zaufali nam:


Proces zamówienia


zobacz jak realizujemy zamówienia dla firm

Pliki DXF

Prześlij nam zapytanie z plikami .DXF lub .DWG . Dodaj ilości detali, materiał z jakiego chcesz je wyciąć oraz jego grubość. Jeżeli nie masz takich plików - zapytaj nas o wycenę przygotowania ich dla Ciebie przez nas.

Wycena

Na bazie przesłanych plików dostaniesz od nas wycenę usługi cięcia, czas jej realizacji i wszystkie informacje potrzebne do złożenia zamówienia.

Zamówienie

Na bazie kalkulacji składasz zamówienie, my potwierdzamy jego przyjęcie i przechodzimy do realizacji zlecenia. Wszystkie zamówienia realizujemy na bazie naszego OWS.

Cięcie

Po potwierdzeniu zamówienia realizujemy je w określonym terminie. Wszystkie zamówienia tniemy laserem fiber topowej, japońskiej marki AMADA.

Kompletacja

Pocięte detale pakujemy w standardowy sposób (folia stretch i palety za kaucją). Jeżeli potrzebujesz indywidualnego kompletowania np. etykietowanie, kompletowanie w zestawy, pakowanie w dedykowane opakowania - daj nam znać na etapie wyceny.

Ponowne zamówienie

Jeżeli zamawiasz ponownie te same detale, nie musisz nam już wysyłać plików. Ceny stali zmieniają się w czasie, dlatego wystarczy poprosić o rekalkulację i złożyć kolejne zamówienie.

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Szukasz rozwiązań dla swojej sieci handlowej ? Zostaw nam kontakt do siebie, odezwiemy się do Ciebie się w ciągu 1 dnia roboczego.

Cięcie laserem w metalu przez specjalistów

Cięcie laserowe stali to ważny element oferty firmy Vonart. Posiadamy wysokiej klasy park maszynowy, który umożliwia nam realizację nawet nietypowych zleceń. Dzięki temu Państwa meble mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb i charakteru marki.

Cięcie laserem – Wrocław

Zatrudniamy najlepszych ekspertów, którzy specjalizują się w realizacji zarówno standardowych projektów, jak i indywidualnych zleceń. Zwracamy uwagę na detale, dlatego cięcie laserem jest zawsze przeprowadzane z najwyższą dbałością i starannością. Wykorzystujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości, co gwarantuje trwałość naszych mebli i elementów.

Laserowe cięcie stali to proces często wykorzystywany w przemyśle i produkcji. Narzędzia, z których korzystamy sprawiają, że otrzymują Państwo produkty wykonane starannie oraz wytrzymałe. Miejscem, gdzie realizujemy wszystkie zlecenia jest Wrocław, ale zamówienia na cięcie laserem przyjmujemy od firm z całej Polski i Europy.

Cięcie laserem w metalu – co warto wiedzieć?

Cięcie laserem charakteryzuje:

 • mała strefa wpływu ciepła,
 • wąska szczelina cięcia,
 • niewielka ilość wprowadzonego ciepła,
 • minimalna deformacja,
 • czyste i prostopadłe krawędzie,
 • bardzo małe nierówności powierzchni rozdzielenia.

Aby cięcie laserem było wysokiej jakości, a tolerancja wymiarów ciętych elementów konstrukcyjnych została zachowana, należy spełnić określone warunki. Konieczne jest dokładne prowadzenie strumienia tnącego, w połączeniu z dobrą, stabilną maszyną do cięcia o dużej odporności na drgania i o dobrej powtarzalności ruchów roboczych. Spełnienie takich wymagań umożliwia nam nasz park maszynowy. Duże znaczenie ma także wykwalifikowany personel, którego specjalizacją jest cięcie laserem. Wrocław jest miastem, gdzie meble i inne metalowe elementy są z dbałością wycinane, by mogły później trafić do Państwa rąk.

Laserowe cięcie − precyzja wykonania

Korzystamy z nowoczesnego lasera Esis 3015 japońskiej firmy Amada. Umożliwia on precyzyjne cięcie laserem stali o parametrach :

 • stal czarna – grubość do 25 mm
 • stal ocynkowana, galwanizowana – grubość do 3 mm
 • stal nierdzewna, stal kwasoodporna – grubość do 12 mm
 • aluminium – grubość do 8 mm
 • miedź – grubość do 4 mm
 • mosiądz – grubość do  5 mm
 • maksymalny wymiar arkusza do 1500 x 3000 mm

Nie tylko Wrocław – realizacja usług

Siedzibą firmy Vonart jest miasto Wrocław, ale swoje usługi, w tym również cięcie laserem, oferujemy przedsiębiorcom z całego kraju, a także z zagranicy. Stolica Dolnego Śląska to miejsce, gdzie znajduje się nasza fabryka, dlatego też Wrocław jest dla nas bardzo ważny – wielu lokalnych przedsiębiorców miało już okazję przekonać się o jakości naszych usług!

Laserowe wycinanie w metalu to część naszej oferty, która podlega indywidualnej wycenie. Jej koszt zależy od czasu potrzebnego realizację zlecenia, jego wielkości oraz powtarzalności. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji lub wyceny zlecenia.