Od 27 lat
producent wyposażenia sklepów
english polski

Laserowe cięcie metali

Cięcie metali laserem coraz częściej zastępuje tradycyjne cięcie mechaniczne – jest to metoda nie tylko bardziej powtarzalna, ale również gwarantująca wyższą precyzję. Cięcie laserowe z wykorzystaniem technologii CNC (ang. Computerized Numerical Control) pozwala wycinać z metalu oraz blachy elementy o dowolnych kształtach i rozmiarach – wszystko to przy zachowaniu możliwie najlepszej jakości.

Cięcie blach laserem CNC polega na kierowaniu na nie sterowanej komputerowo wiązki lasera – promień lasera może odwzorowywać nawet najbardziej skomplikowane kształty, które byłyby trudne lub niemożliwe do odtworzenia w przypadku obróbki ręcznej. Cięcie laserowe – aluminium, jak i metalu, doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie ważna jest dokładność i precyzja obróbki. Cięcie laserem CNC może odbywać się na trzy różne sposoby: poprzez sublimację, spalanie lub stapianie, zależnie od właściwości materiału poddawanemu działaniu lasera CNC.

Przedsiębiorstwo Vonart posiada w swoim parku maszynowym najnowocześniejszy produkt firmy Amada – laser do cięcia Ensis 3015. Jest to urządzenie z najwyższej półki, umożliwiające precyzyjne wycinanie blach oraz profili z następujących materiałów:

  • Stali węglowej do 25mm,
  • Stali ocynkowanej do 3mm,
  • Stali nierdzewnej do 12mm,
  • Aluminium do 8 mm,
  • Miedzi do 4mm,
  • Mosiądzu do 5mm.

Maksymalny format arkusza wynosi 1500x3000mm. Wszelkie prace wykonywane są jedynie przez wysokiej klasy specjalistów.

Pomysł
Projekt
Realizacja
Transport
Montaż

Atrakcyjna cena i fachowe doradztwo!

Jeśli interesuje Państwa usługa cięcia laserem, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego, w zależności od jego rodzaju, jesteśmy w stanie oszacować odpowiedni cennik. Wszystkie zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, zaś naszym klientom gwarantujemy pełną satysfakcję!

Zapraszamy: Wrocław, ul. Fabryczna 10

KOMPLEKSOWA REALIZACJA


Stawiamy na jakość i wiemy jak ją osiągnąć – mamy wysokiej klasy, nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowany personel, oraz najnowszej generacji system do projektowania. W efekcie osiągnęliśmy elastyczność, której nie mają wielkie firmy i wydajność nieosiągalną dla małych przedsiębiorstw. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, korzystamy z markowych materiałów i podzespołów dzięki czemu nasze produkty są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe.

Masz pomysł? Zadzwoń! Masz projekt? Prześlij! Umówimy się na spotkanie!

Pobierz katalog PDFPRZYKŁADOWE REALIZACJE

Przedsiębiorstwo Vonart

ul.Fabryczna 10
53-609 Wrocław

office@vonart.com.pl

tel. +48 71 356 59 88

faks +48 71 356 59 68

NIP 895 002 00 62
REGON 005935416

ZAMÓWIENIE

+48 606 787 285