Stoły ekspozycyjne – sposób na atrakcyjne przedstawienie produktów

Jeśli klienci mają się zainteresować ofertą sklepu, towar musi wyglądać korzystnie i zachęcać do zakupu. Im dokładniej będą mieli szansę pooglądać produkt, tym lepiej poznają jego zalety i chętniej będą po niego sięgali. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasze stoły ekspozycyjne zapewniają efektywne przestawienie dowolnych przedmiotów.

Stoły ekspozycyjne – design skoncentrowany na trwałości

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy wyłącznie materiały odznaczające się wysoką jakością. Tylko wtedy można mieć pewność, że będą wytrzymałe i posłużą przez wiele lat. Stół należy do tego rodzaju mebli, który często musi znosić obciążenia − nierzadko waga prezentowanych na nim towarów jest bardzo duża. Dzięki starannemu wykonaniu i precyzyjnie dobranym materiałom, nasze stoły ekspozycyjne są w stanie bez trudu sprostać temu wyzwaniu. Przy wybieraniu poszczególnych modeli tych mebli, trzeba tylko zwrócić uwagę m.in. na ich nośność, wysokość nóżek (lub możliwość jej regulacji) oraz na wymiary. Jeśli nie są Państwo pewni, które stoły będą najlepsze, nasz zespół z przyjemnością udzieli niezbędnej pomocy.

Funkcjonalizm przede wszystkim

W pracy nad każdym zleceniem, koncentrujemy się na tym, by opracowane przez nas rozwiązania były w najwyższym stopniu praktyczne. W tym celu bierzemy pod uwagę potrzeby klienta i problemy  z jakimi się zmaga – nasze projekty mają za zadanie stworzyć takie meble, z których będzie można z przyjemnością korzystać. Tworząc elementy wyposażenia sklepów, polegamy też na bogatym doświadczeniu, które zdobywamy już prawie od 30 lat. To stanowi gwarancję, że dostarczane przez nas stoły ekspozycyjne są owocem pracy osób, które znają się na swoim fachu, a ich sposób działania cechuje profesjonalizm. Stawiamy przy tym również na innowacyjność. Rynek nie przestaje się zmieniać, inne są też oczekiwania klientów. Meble marki Vonart są tworzone w taki sposób, by zapewnić konsumentom i obsłudze sklepów najwyższe standardy.

Znaczenie estetyki – wygląd stołów

Stoły ekspozycyjne muszą być nie tylko funkcjonalne, ale też przyjemne dla oka. To istotny element aranżacji sklepu, który powinien pasować do reszty wystroju oraz do charakteru marki. W zależności od branży w jakiej specjalizuje się Państwa firma oraz wielkości zajmowanego przez nią lokalu, konstrukcja i wygląd stołów mogą być inne. Zawsze powinny jednak wyglądać estetycznie i gustownie. Projektując meble, dbamy o atrakcyjne wzornictwo. Swoim wyglądem stoły nie przyćmiewają ekspozycji, a stanowią dla niej doskonałe tło. Taki efekt można osiągnąć na różne sposoby, ale najłatwiejszym rozwiązaniem jest prosty design, pozbawiony zbędnych ozdób.

W ciągu wszystkich lat działania naszej firmy, wyprodukowaliśmy już wiele stołów ekspozycyjnych. Zachęcamy do oglądania projektów stworzonych dla przedstawicieli różnych branż i zapraszamy do współpracy, jeśli Państwo również chcą mieć w swoich sklepach meble wysokiej jakości.